Sigortayeri

7/24 Destek Hattı 0850 724 1050
 • Fiat aracınız için en uygun sigorta, Sigortayeri’nden alınır.

  Bilgilerinizi doldurun, aracınıza özel karşılaştırmalı sigorta teklifleri arasından size en uygununu seçin, dilediğiniz ödeme seçeneğiyle en doğru sigortayı hemen satın alın.

  fiat
>

Fiat Hakkında

Fiat, 1899 yılında Torino- İtalya’da kurulmuştur. İsim, aslında "Fabbrica Italiana Automobili Torino" kelimelerinin kısaltılmış halidir ve "Torino İtalyan Otomobil Fabrikası" anlamına gelmektedir. 1909 yılında Fiat, Birleşik Devletler'de bir fabrika kurmuş ve orada özel otomobillerin yanı sıra kamyonet, traktör, tren, gemi motorları ve uçak üretimi de yapmaya başlamıştır. Bünyesinde Lancia, Alfa Romeo, Maserati ve Ferrari gibi markaları barındırmaktadır. Yani bu markaların bir anlamda sahibidir. Dünyanın en büyük otomobil ve endüstriyel grupları arasında yer alımaktadır

Fiat’ın 1969 yılında Koç grubu tarafından Türkiye’de üretilmesine karar verilmiş ve Türk Otomobil Fabrikası yani kısa adıyla TOFAŞ kuruldu. Tofaş 1971 yılında ilk üretime başlamıştır. Koç Holding ve Fiat Chrysler Automobiles’ın eşit hissedar olduğu Türk otomotiv şirketi olan Tofaş, günümüzde Fiat'ın Avrupa’daki iki Ar-Ge merkezinden biri konumunda bulunmaktadır.

Fiat Araç Sigortası

Türkiye’de en yaygın; Fiat Panda, Fiat 500, Fiat Punto, Grande Punto, Punto Evo, Bravo, Linea, Albea Sole, Palio Sole, Stillo gibi modelleri ve ticari araç kategorisinde de Fiat Fiorino, Fiat Doblo, Scudo, Ducato modelleri satılmaktadır.

Fiat sigorta fiyatlarını sorgulamak için, Fiat kasko hesaplama sayfamızdaki formu eksiksiz doldurabilir, Fiat kasko fiyatlarına hemen ulaşabilirsiniz.

Fiat Aracınıza Sigorta Almadan Önce

 • Poliçenizi oluştururken doğru ve eksiksiz bilgi verdiğinize emin olmanız gerekmektedir.
 • Aracınızı tam ve doğru şekilde koruyacak sigorta teklifine ulaşabilmek için birden fazla sigorta şirketinden teklif almanız oldukça önemlidir.
 • Tekliflerinizde teminat karşılaştırmasını yapmanız sizin için en uygun kasko teklifine ulaşmanızı sağlayacaktır.
 • Kasko poliçenizin ilk prim ödemesini yapmadan sigorta başlamayacaktır. Burada ödeme seçeneklerinin çok olması rahatça kasko poliçesi satın almanızı sağlayacaktır.
 • Teklifleri veren sigorta şirketlerini incelemeniz ve hasar sonrası hizmet kalitesini araştırmanız önemli bir detaydır.

Son Alınan Teklifler

Aracınızın Kasko Değerini Öğrenin

Nasıl Bir Sürücüsünüz?

Sigorta Yenileme Tarihlerinizi Size Hatırlatalım

Kasko sigortası karmaşık terimlerle dolu, farkındayız. Hangi kaskoya ihtiyacınız var bulabilmeniz için size kısa bir anket hazırladık.

Sigortayeri Blog

Sigortayeri Blog

Sigorta sektörüyle ilgili güncel bilgileri, Sigortayeri'nin söylemek istediklerini Sigortayeri Blog'da anlatıyoruz.

Müşteri Deneyimleri

 • Kaskonun ne işe yaradığını bilmiyordum detaylıca öğrendim, yenileme tarihinde Sigortayeri.com’dan işlemlerimi yapacağım.

  Ayşen M.

Neden Sigortayeri?

Neden sigortayeri

Çünkü sigortacılık "Bildiğin gibi değil." Yeni nesil sigortacılıkla tanışın.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Tıklayın, özel müşteri temsilcinize ulaşın.

0850 724 10 50