Sigortayeri

7/24 Destek Hattı 0850 724 1050
 • Sizce aracınızı yeteri kadar koruyor musunuz? Ford’unuz için en doğru sigorta, Sigortayeri’nden alınır.

  Bilgilerinizi doldurun, aracınıza özel karşılaştırmalı sigorta teklifleri arasından size en uygununu seçin, dilediğiniz ödeme seçeneğiyle en doğru sigortayı hemen satın alın.

  ford
>

Ford Hakkında

Ford Motor Company 1903 yılında Henry Ford tarafından kurulmuştur. Dünyanın ilk otomobil üreticisi olan Ford, günümüzde 6 kıtada ve 200 ülkede araç üretip, satış yapmaktadır. Ford Motor Company’nin; Lincoln, Ford-Otosan, Mazda Japonya, Aston Martin, Jiangling gibi dünya genelinde ana ve ortaklığının bulunduğu bir çok grup şirketi vardır.

1959’da Otosan A.Ş. adıyla kurulan Türkiye’nin ilk otomotiv şirketi Ford Otosan, 1966’da Türk mühendisler tarafından tasarlanan ilk yerli binek otomobil Anadol’u, 1986’da ilk dizel motor ERK’i üretmiştir. 2009’da ise ABD’ye otomotiv ihraç eden ilk Türk şirketi olmuştur. Son 12 yıldır Türkiye’nin en çok satılan araçlarını ve Türkiye’nin ticari araç üretiminin %57’sini gerçekleştirmektedir.

Ülkemizde ticari araç üreten Ford Otosan (Ford Otomotiv Sanayi A.Ş.), Ford Motor Company ve Koç Holding’in eşit oranda hisse sahibi oldukları halka açık bir şirkettir.

Ford, Türkiye’de yoğunlukla Ford Transit, Ford Connect ve Ford Fiesta modeli araçlarının satışını gerçekleştirmektedir.

Ford Kasko Fiyatları

Siz de aracınız için hemen Ford sigorta sorgulaması yapın, aracınıza en uygun kasko fiyatlarıyla Ford Kaskonuzu satın alın. Aracınız için en doğru Ford Sigortası, Sigortayeri’nden alınır.

Ford Aracınıza Sigorta Almadan Önce

 • Poliçenizi oluştururken doğru ve eksiksiz bilgi verdiğinize emin olmanız gerekmektedir.
 • Aracınızı tam ve doğru şekilde koruyacak sigorta teklifine ulaşabilmek için birden fazla sigorta şirketinden teklif almanız oldukça önemlidir.
 • Tekliflerinizde teminat karşılaştırmasını yapmanız sizin için en uygun kasko teklifine ulaşmanızı sağlayacaktır.
 • Kasko poliçenizin ilk prim ödemesini yapmadan sigorta başlamayacaktır. Burada ödeme seçeneklerinin çok olması rahatça kasko poliçesi satın almanızı sağlayacaktır.
 • Teklifleri veren sigorta şirketlerini incelemeniz ve hasar sonrası hizmet kalitesini araştırmanız önemli bir detaydır.

Son Alınan Teklifler

Aracınızın Kasko Değerini Öğrenin

Nasıl Bir Sürücüsünüz?

Sigorta Yenileme Tarihlerinizi Size Hatırlatalım

Kasko sigortası karmaşık terimlerle dolu, farkındayız. Hangi kaskoya ihtiyacınız var bulabilmeniz için size kısa bir anket hazırladık.

Sigortayeri Blog

Sigortayeri Blog

Sigorta sektörüyle ilgili güncel bilgileri, Sigortayeri'nin söylemek istediklerini Sigortayeri Blog'da anlatıyoruz.

Müşteri Deneyimleri

 • Kaskonun ne işe yaradığını bilmiyordum detaylıca öğrendim, yenileme tarihinde Sigortayeri.com’dan işlemlerimi yapacağım.

  Ayşen M.

Neden Sigortayeri?

Neden sigortayeri

Çünkü sigortacılık "Bildiğin gibi değil." Yeni nesil sigortacılıkla tanışın.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Tıklayın, özel müşteri temsilcinize ulaşın.

0850 724 10 50