Sigortayeri

7/24 Destek Hattı 0850 724 1050
 • Aracıma bir şey olmaz demeyin,
  Sigortayeri'ne gelin.

  Bilgilerinizi doldurun, aracınıza özel karşılaştırmalı sigorta teklifleri arasından size en uygununu seçin, dilediğiniz ödeme seçeneğiyle en doğru sigortayı hemen satın alın.

  Land Rover

HIZLI TEKLİF ALIN

HIZLI TEKLİF ALIN
>

Land Rover Hakkında

Land Rover aslında 1947 yılında Galler sahilinin kumsalına çizieln bir otomobil taslağından yola çıkılarak üretilmiştir. Aracın amacı, her türlü arazi şartlarında sürüş sağlayabilmektir. İlk ortaya çıkışı aslında Rover şirketinin üretmeyi planladığı Land Rover modelidir, yani aracın değil modelin adıdır.

1948'de üretilen ilk model, Amsterdam Auto Show'da sergilendi. 1956'ya kadar ana hatlarını koruayn, ufak değişikliklerle boyu ve ağırlığı değişen bu modele Series I dendi. 1956'da ise aks aralığı arttırılarak yapılan değişiklikle Series II modeli ortaya çıktı.

1957'de ilk dizel Land Rover'in üretilmesinden sonra, 1958 görünümde ufak değişiklikler yapıldı, 1969'da ise radyatör ızgarasına yerleştirilmiş olan ön farlar, ızgaranın dışına alınarak ön görünüm tarzı değiştirildi.

1971'de araçta çok sayıda değişiklikler yapıldı; şanzıman, iç görünüm dış görünüm... Buna bağlı olarak Series III piyasaya çıkmış oldu.

Bundan sonra da Land Rover daha bir çok değişiklikle klasik arazi aracı olma özelliğini korumuş, aynı zamanda lüks bir gezi aracı olma özelliği de kazanmıştır. Günümüzde de hem görsel hem de teknik anlamda beğenilerek kullanılmaktadır.

* Sayfada yer alan araç marka logosu, ismi, alan adı, görselin hakları ilgili markaya aittir.

Land Rover Araç Sigortası

SSANGYONG'un ülkemizde Rodius, Rexton, Korando sports, New Korando ve Tivoli modelleri bulunmaktadır.

Land Rover aracınızın sigorta fiyatlarını sorgulamak için, Land Rover kasko hesaplama sayfamızdaki formu eksiksiz doldurabilir, Land Rover kasko fiyatlarına hemen ulaşabilirsiniz.

Land Rover Aracınıza Sigorta Almadan Önce

 • Poliçenizi oluştururken doğru ve eksiksiz bilgi verdiğinize emin olmanız gerekmektedir.
 • Aracınızı tam ve doğru şekilde koruyacak sigorta teklifine ulaşabilmek için birden fazla sigorta şirketinden teklif almanız oldukça önemlidir.
 • Tekliflerinizde teminat karşılaştırmasını yapmanız sizin için en uygun kasko teklifine ulaşmanızı sağlayacaktır.
 • Kasko poliçenizin ilk prim ödemesini yapmadan sigorta başlamayacaktır. Burada ödeme seçeneklerinin çok olması rahatça kasko poliçesi satın almanızı sağlayacaktır.
 • Teklifleri veren sigorta şirketlerini incelemeniz ve hasar sonrası hizmet kalitesini araştırmanız önemli bir detaydır.

Son Alınan Teklifler

Aracınızın Kasko Değerini Öğrenin

Nasıl Bir Sürücüsünüz?

Sigorta Yenileme Tarihlerinizi Size Hatırlatalım

Kasko sigortası karmaşık terimlerle dolu, farkındayız. Hangi kaskoya ihtiyacınız var bulabilmeniz için size kısa bir anket hazırladık.

Sigortayeri Blog

Sigortayeri Blog

Sigorta sektörüyle ilgili güncel bilgileri, Sigortayeri'nin söylemek istediklerini Sigortayeri Blog'da anlatıyoruz.

Müşteri Deneyimleri

 • Kaskonun ne işe yaradığını bilmiyordum detaylıca öğrendim, yenileme tarihinde Sigortayeri.com’dan işlemlerimi yapacağım.

  Ayşen M.

Neden Sigortayeri?

Neden sigortayeri

Çünkü sigortacılık "Bildiğin gibi değil." Yeni nesil sigortacılıkla tanışın.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Tıklayın, özel müşteri temsilcinize ulaşın.

0850 724 10 50