Sigortayeri

7/24 Destek Hattı 0850 724 1050
 • Mercedesiniz güvende mi?
  Sigortayeri'ne gelin, Mercedesiniz için en doğru sigortayı alın!

  Bilgilerinizi doldurun, aracınıza özel karşılaştırmalı sigorta teklifleri arasından size en uygununu seçin, dilediğiniz ödeme seçeneğiyle en doğru sigortayı hemen satın alın.

  Mercedes

HIZLI TEKLİF ALIN

HIZLI TEKLİF ALIN
>

Mercedes Hakkında

Mercedes-Benz, 1926'da Benz & Cie. ve Daimler Motoren Gesellschaft'in birleşmesi ile Almanya`nın stuttgart şehri`nde kurulmuştur.

Araçların Mercedes ismini alması tarihi bir olaylar zincirine dayanır. Avusturya Nice Başkonsolosu Emil Jellinek 1899'da bir Daimler yarış otomobiline büyük kızı Mercedes 'in adını verir ve bu araçla bir yarışta birinci olur. Bundan sonra Daimler fabrikasına "Mercedes" adını taşımaları şartıyla çok sayıda araç sipariş eder. Bu büyük satış üzerine Daimler 1901 yılından itibaren ürettiği araçlara "Mercedes" adını verir. 1902'de Mercedes adı marka olarak tescil edilir.

Mercedes araçlarının logosu da Karl Benz'in evinin tepesine yerleştirdiği yıldız amblemine dayanır. Karl Benz eşine yolladığı bir mektupta bu yıldızın bir gün baiarı ve güç sembolü olacağını yazmıştır. Yıldız Daimler'in motorlu araçlarında "karada, suda, havada" evrenselliği temsil etmektedir. Şirketlerin 1926'da birleşmesiyle yıldız defne yapraklarıyla çevrelenmiştir.

* Sayfada yer alan araç marka logosu, ismi, alan adı, görselin hakları ilgili markaya aittir.

Mercedes Kasko ve Trafik Sigortası

Mercedes araçlar dünyanın her ülkesinde olduğu gibi Türkiye'de de beğenilmektedir. Türkiye'de de çok sayıda hususi ve ticari modelleriyle piyasada bulunmaktadır. Siz de Mercedes aracınızı güvence altına almak için kasko hesaplama sayfamızdaki formu veya trafik sigortası sayfamızdaki eksiksiz doldurarak tekliflere ulaşabilirsiniz.

Mercedes Aracınıza Sigorta Almadan Önce

 • Poliçenizi oluştururken doğru ve eksiksiz bilgi verdiğinize emin olmanız gerekmektedir.
 • Aracınızı tam ve doğru şekilde koruyacak sigorta teklifine ulaşabilmek için birden fazla sigorta şirketinden teklif almanız oldukça önemlidir.
 • Tekliflerinizde teminat karşılaştırmasını yapmanız sizin için en uygun kasko teklifine ulaşmanızı sağlayacaktır.
 • Kasko poliçenizin ilk prim ödemesini yapmadan sigorta başlamayacaktır. Burada ödeme seçeneklerinin çok olması rahatça kasko poliçesi satın almanızı sağlayacaktır.
 • Teklifleri veren sigorta şirketlerini incelemeniz ve hasar sonrası hizmet kalitesini araştırmanız önemli bir detaydır.

Son Alınan Teklifler

Aracınızın Kasko Değerini Öğrenin

Nasıl Bir Sürücüsünüz?

Sigorta Yenileme Tarihlerinizi Size Hatırlatalım

Kasko sigortası karmaşık terimlerle dolu, farkındayız. Hangi kaskoya ihtiyacınız var bulabilmeniz için size kısa bir anket hazırladık.

Sigortayeri Blog

Sigortayeri Blog

Sigorta sektörüyle ilgili güncel bilgileri, Sigortayeri'nin söylemek istediklerini Sigortayeri Blog'da anlatıyoruz.

Müşteri Deneyimleri

 • Kaskonun ne işe yaradığını bilmiyordum detaylıca öğrendim, yenileme tarihinde Sigortayeri.com’dan işlemlerimi yapacağım.

  Ayşen M.

Neden Sigortayeri?

Neden sigortayeri

Çünkü sigortacılık "Bildiğin gibi değil." Yeni nesil sigortacılıkla tanışın.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Tıklayın, özel müşteri temsilcinize ulaşın.

0850 724 10 50