Sigortayeri

7/24 Destek Hattı 0850 724 1050
 • Renault müşterileri araçları için en doğru sigortayı, Sigortayeri’nden alır.

  Bilgilerinizi doldurun, aracınıza özel karşılaştırmalı sigorta teklifleri arasından size en uygununu seçin, dilediğiniz ödeme seçeneğiyle en doğru sigortayı hemen satın alın.

  renault
>

Renault Hakkında:

Renault, 1899 yılında kurulmuş Fransa merkezli dünyanın en büyük 10. araç üreticisidir. 128 ülkede; Dacia, Renault ve Renault Samsung Motors markalarıyla hizmet vermektedir.

Elektrikli araç satışlarında %37’lik pazar payına sahiptir. Otomobil, kamyon, traktör, tank, tren, uçak, motosiklet, bisiklet, otobüs gibi birçok farklı klasmanda araçlar üretmektedir.

Renault Türkiye’de satış faaliyetine 1968 yılında başlamış, ilk Renault marka aracını 1971 yılında piyasaya sürmüştür.

Renault Modelleri

Türkiye’de yoğunlukla Renault Clio, Megane, Fluence, Kangoo, Symbol, Laguna, Scenic, Master, Latitude, Mais, Traffic model araçlar tercih edilmektedir. Renault satış rakamlarıyla 11 yıldır ülkemizde otomobil klasmanında lider konumdadır.

Renault’un Yeni Clio, Clio Sport Tourer, Fluence, Fluence ZE ve Mégane hatchback modelleri Bursa’daki Renault – Oyak fabrikasında üretilmektedir.

Renault Kasko ve Trafik Sigortası

Aracınıza en uygun Renault kasko ve trafik sigortası fiyatlarına, Renault sigorta hesaplama sayfamızdaki bilgileri doldurarak ulaşabilirsiniz.

Renault aracınız için sigortayeri.com’dan sigorta sorgulaması yaparak, aracınıza en uygun renault trafik sigortasını görebilir ve renault kasko fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Renault Aracınıza Sigorta Almadan Önce

 • Poliçenizi oluştururken doğru ve eksiksiz bilgi verdiğinize emin olmanız gerekmektedir.
 • Aracınızı tam ve doğru şekilde koruyacak sigorta teklifine ulaşabilmek için birden fazla sigorta şirketinden teklif almanız oldukça önemlidir.
 • Tekliflerinizde teminat karşılaştırmasını yapmanız sizin için en uygun kasko teklifine ulaşmanızı sağlayacaktır.
 • Kasko poliçenizin ilk prim ödemesini yapmadan sigorta başlamayacaktır. Burada ödeme seçeneklerinin çok olması rahatça kasko poliçesi satın almanızı sağlayacaktır.
 • Teklifleri veren sigorta şirketlerini incelemeniz ve hasar sonrası hizmet kalitesini araştırmanız önemli bir detaydır.

Son Alınan Teklifler

Aracınızın Kasko Değerini Öğrenin

Nasıl Bir Sürücüsünüz?

Sigorta Yenileme Tarihlerinizi Size Hatırlatalım

Kasko sigortası karmaşık terimlerle dolu, farkındayız. Hangi kaskoya ihtiyacınız var bulabilmeniz için size kısa bir anket hazırladık.

Sigortayeri Blog

Sigortayeri Blog

Sigorta sektörüyle ilgili güncel bilgileri, Sigortayeri'nin söylemek istediklerini Sigortayeri Blog'da anlatıyoruz.

Müşteri Deneyimleri

 • Kaskonun ne işe yaradığını bilmiyordum detaylıca öğrendim, yenileme tarihinde Sigortayeri.com’dan işlemlerimi yapacağım.

  Ayşen M.

Neden Sigortayeri?

Neden sigortayeri

Çünkü sigortacılık "Bildiğin gibi değil." Yeni nesil sigortacılıkla tanışın.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Tıklayın, özel müşteri temsilcinize ulaşın.

0850 724 10 50