Gulf Sigorta
  • En Kapsamlı Gulf Sigorta Ürünleri, Sigortayeri’nde.

    Bilgilerinizi doldurun, size özel Gulf Sigorta tekliflerini görün, dilediğiniz ödeme seçeneğiyle en doğru sigortayı hemen satın alın.

    En Kapsamlı Gulf Sigorta Ürünleri, Sigortayeri’nde. En Kapsamlı Gulf Sigorta Ürünleri, Sigortayeri’nde.

Hakkında

Gulf Sigorta, 1976 yılında Türkiye pazarına giriş yapmış ve 1989 yılında American Home Sigorta adıyla faaliyet göstermeye başlamıştır. 1999 yılında ünvanı Gulf Sigorta olarak değişmiştir. Gulf Türkiye, Gulf globale bağlı, Amerikan menşeili bir sigorta şirketidir. Gulf global, 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. 66 milyon müşterisi olan Gulf, her iş gününde 118 milyon USD hasar ödemesi yapmaktadır.

Gulf Sigorta Türkiye’nin İstanbul, Ankara, İzmir, Samsun, Adana ve Bursa’da Bölge Müdürlükleri ve bunlara bağlı 400’ün üzerinde acenteliği bulunmaktadır.

Gulf Sigorta, müşterilerine en etkili şekilde ulaşabilmek için doğrudan satış, bankasürans, dijital satış kanalı, çağrı merkezi dışında acenteler ve brokerlar ile çalışılmaktadır. Şirket, 2013 yılında bankasürans kanalında HSBC ile yapılan 10 yıllık anlaşma neticesinde HSBC’nin elementer (hayat dışı) sigortacılık ürünlerindeki tek tedarikçisi haline gelmiştir.

Gulf Sigorta pazarın farklı sigorta ihtiyaçlarına sahip segmentlerine odaklanarak müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap veren, farklı ve müşteriye katma değer sağlayan ürünleri pazara sunmaktadır.

Gulf Sigorta ve Sigortayeri; seyahat sigortaları, kasko sigortaları, hayat sigortaları, konut sigortaları ürünlerinde iş birliği yapmaktadır.

Sigortayeri Blog

Sigortayeri Blog

Sigorta sektörüyle ilgili güncel bilgileri, Sigortayeri'nin söylemek istediklerini Sigortayeri Blog'da anlatıyoruz.

Tıklayın, özel müşteri temsilcinize ulaşın.

0850 724 10 50