Sigortayeri

7/24 Destek Hattı 0850 724 1050
Ankara Sigorta
  • Sizin için en doğru Ankara Sigorta ürünleri Sigortayeri’nden alınır.

    Bilgilerinizi doldurun, size özel Ankara Sigorta tekliflerini görün, dilediğiniz ödeme seçeneğiyle en doğru sigortayı hemen satın alın.

    Sizin için en doğru Ankara Sigorta ürünleri Sigortayeri’nden alınır. Sizin için en doğru Ankara Sigorta ürünleri Sigortayeri’nden alınır.

Hakkında

Ankara Sigorta, 1936 yılında Türkiye İş Bankası, Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi, Etibank, Adapazarı Türk Ticaret Bankası ve Muvaffak İşmen hissedarlığıyla kurulmuştur.

Ankara Sigorta’nın Türkiye genelinde 700'ü aşkın acentesi ve bu acenteler hizmet eden 8 Bölge Müdürlüğü vardır.

Türkiye sigortacılık sektörünün en eski şirketlerinden olan Ankara Sigorta, Türkiye Cumhuriyeti’nin 3. sigorta şirketi ve sermaye yapısı bakımından yerli sermayeli şirketinden biri ve ayrıca halen faaliyet gösteren sigorta şirketleri arasında en eski iki şirketten biridir.

Ankara Sigorta; kaza sigortaları, nakliyat sigortaları, tarım sigortaları, yangın sigortaları, mühendislik sigortaları ve sağlık sigortaları branşlarında hizmet vermektedir. Sigortayeri’yle Ankara Sigorta; kasko sigortaları, trafik sigortaları, konut ve sağlık sigortaları ürünlerinde iş birliği yapmaktadır.

Hasar anında ihbarınızı Ankara Sigorta’dan online olarak yapabileceğiniz gibi Ankara Sigorta veya Sigortayeri Müşteri Hizmetleri numaralarından da yardım alabilirsiniz.

Sizin için en doğru Ankara Sigorta ürünleri Sigortayeri’nden alınır.

Sigortayeri Blog

Sigortayeri Blog

Sigorta sektörüyle ilgili güncel bilgileri, Sigortayeri'nin söylemek istediklerini Sigortayeri Blog'da anlatıyoruz.

Tıklayın, özel müşteri temsilcinize ulaşın.

0850 724 10 50