Sigortayeri

7/24 Destek Hattı 0850 724 1050
Unico Sigorta
  • Unico Sigorta ürünleri en doğru ve en kapsamlı teminatlarla Sigortayeri’nden alın.

    Bilgilerinizi doldurun, size özel Unico Sigorta tekliflerini görün, dilediğiniz ödeme seçeneğiyle en doğru sigortayı hemen satın alın.

    Aksigorta ürünleri en doğru ve en kapsamlı teminatlarla Sigortayeri’nden alın. Aksigorta ürünleri en doğru ve en kapsamlı teminatlarla Sigortayeri’nden alın.

Unico Sigorta Hakkında

Unico Sigorta 1988 yılından günümüze dek Türk sigorta sektörünün köklü oyuncularından biri olan Aviva Sigorta A.Ş., 2015 yılı Eylül ayı itibariyle yoluna United Insurance Company – Unico Sigorta A.Ş olarak devam etmektedir.

Tek pay sahibi olan Kibele B.V.nin ortakları arasında İngiltere’nin güçlü sermaye yönetim şirketlerinden EMF, Hollanda Kalkınma Bankası (FMO) ve Alman Kalkınma Bankası (DEG) gibi Avrupa’nın dev finans kurumları olan Unico Sigorta A.Ş., köklü geçmişiyle sigorta sektöründe müşteri memnuniyeti ve yeniliklerin öncüsü olmayı hedeflemektedir.

Hasar Merkezi

Hasar Merkezi

İhbarınızla başlayan hasar sürecinde gereken tüm işlemler için sizi yönlendiriyor, hasar sürecinizi takip ediyor ve 5 iş günü içinde ödemenizin yapılmasını sağlıyoruz.

Tıklayın, özel müşteri temsilcinize ulaşın.

0850 724 10 50