Sigortayeri, size tüm sigortalar hakkında şeffaf bir sözleşme politikasıyla hizmet verir. Araç sigortası, sağlık sigortası, konut sigortası, hayat sigortası ve koruma sigortası gibi her türlü sigorta için birden fazla firmadan teklif alarak kendinizi koruma altına almanıza yardımcı olur. Sigortayeri sigorta poliçelerinde anlaşılır bir dil kullanarak sizi basit kelime oyunlarıyla kandırmaz. Sorduğunuz bütün sorulara açık ve anlaşılır cevaplar veren sigorta danışmanlarıyla poliçenizle ilgili soru işaretlerinizi gidermenize yardım eder. Bütçenize ve ihtiyacınıza uygun poliçe seçenekleriyle en faydalı paketleri tercih etmenizde yardımcı olur. Kapsamlı poliçeleri sayesinde tüm sigorta çeşitlerinde en yüksek faydayı elde etmeniz için çalışır.

Sigortayeri.com üzerinden en iyi sigorta teklifini alabilmek için sigorta danışmanları ile görüşme sağlayabilirsiniz. Size özel en iyi sigorta teklifini almak için öncelikle hangi sigorta türünü tercih edeceğinize karar vermelisiniz. Sonrasında tamamlayıcı sağlık sigortası, özel sağlık sigortası, seyahat sigortası, yabancı sağlık sigortası gibi bütün sigorta türlerinde özel şartları ve hangi durumda sigortadan yararlanabileceğinizi öğrenebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz sigorta türüne göre doğru poliçeyi yaptırmak için imza atmadan önce kafanıza takılan bütün soruları sigorta danışmanınıza sorabilirsiniz.

Sigortayeri.com ile yapmak istediğiniz sigorta işlemlerinin poliçe detaylarına bağlı olarak fiyat oranları belirlenir. Anlaşmalı olarak çalışan sigorta ve reasürans şirketlerin sağlamış olduğu sigorta detayları birbirinden farklı olmasından kaynaklı fiyat oranları değişir. Sigortalanmak istenilen riskin türüne bağlı olarak poliçe detayları değişkenlik gösterdiği için fiyatlar kişiye özel olarak belirlenir. Araç, konut, sağlık, hayat ve koruma sigorta grupları içerisinde kişiye özel belirlenen poliçe detaylarına bağlı fiyat belirlemesi yapılır. Anlaşmalı çalışılan sigorta ve reasürans şirketlerin sağlamış olduğu sigorta işlemlerinin detayları; kişinin cinsiyet, yaş ve risk oranına bağlı olarak belirlenerek hazırlanan fiyat oranlarının karşılaştırılmasını sağlayarak bütçenize en uygun sigorta işleminin yapılmasını kolaylaştırır.

Sigortayeri internet sitesi Footer alanında yer alan Kampanyalar kategorisine tıklayarak, tüm kampanya bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca, bunun dışında, sayfamızdaki kısa bilgi formunu doldurarak, merak ettiğiniz sigorta türleri hakkında, doğru teminatlar ve avantajlı fiyat bilgileri ile size özel uygun sigorta teklifleri hakkında da bilgi alabilirsiniz. Kısa bilgi formunu doldurmanız sonrasında, konu ile ilgili yetkili personel, en kısa sürede iletişime geçerek tarafınıza gerekli bilgilendirmeleri yapar.

Sigortayeri.com üzerinden teklif alabileceğiniz sigorta türleri: Araç sigortası olarak; trafik ve kasko sigortası, konut sigortası olarak; DASK, konut ve ilk ateş sigortası, sağlık sigortası türleri olarak ise; tamamlayıcı sağlık sigortası, özel sağlık sigortası ve seyahat sağlık sigortasıdır. Tüm bunlarla birlikte hayat sigortası olarak; ferdi kaza sigortası ve eğitim sigortasıyla ilgili de teklif alabilirsiniz. Ayrıca koruma sigortası olarak; telefon kaskosu ve güvenli cüzdan sigortası da teklif alabileceğiniz diğer sigorta türleri arasında yer almaktadır.

Güvenliğiniz ve gizliliğiniz Sigortayeri.com'un en önemli önceliklerindendir. Sigortayeri.com, güvenlik önlemlerini almak ve kişisel bilgilerinizi korumak için modern ve standartlara uygun teknolojiler kullanmaktadır. Sistemlerimiz, güçlü şifreleme yöntemleri ile korunur. Bu sayede, kullanıcılarımızın kişisel bilgileri yetkisiz erişimlere karşı güvende tutulur. Kişisel bilgilerinizi korumak için Sigortayeri.com, verilerinizi düzenli olarak yedekler ve korur. Ayrıca, siber saldırılara karşı sürekli izleme ve güncelleme yapılır. Sigortayeri, kullanıcıların kişisel bilgileri ve yapılan işlemleri güvende tutma konusunda kesinlikle güvenilir ve profesyonel bir platformdur.