Sigortayeri Mobil Uygulama, OCR teknolojisiyle teklif verme, hızlı satın alma, sesle komut özelliği ve kolaylaştırılmış hasar süreçleri ile uçtan uca sigortacılık hizmetlerine ulaşabildiğiniz Türkiye’deki ilk mobil uygulamadır.

Sigortayeri müşterisi olun veya olmayın mobil uygulamamızdan faydalanabilirsiniz.

  • OCR ile Sigorta Teklifi: OCR teknolojisiyle hiçbir bilgi girmenize gerek kalmadan sadece ruhsatınızın fotoğrafını çekerek, aracınız için en uygun sigorta tekliflerine kolayca ulaşabilirsiniz.
  • Hızlı Sigorta Teklifi ve Satın Alma: Zorunlu Trafik, Zorunlu Deprem ve Seyahat Sigortası tekliflerine 3 adımda kolayca ulaşabilir, alternatifli ödeme seçenekleriyle dilediğiniz yerde sigortanızı satın alabilirsiniz.
  • Sesli Komut Özelliği: Sesli komutunuzla uygulama içerisinde dilediğiniz gibi dolaşabilir, kolayca tercih ettiğiniz işlemi yapabilirsiniz.
  • Vade Hatırlatıcım: İçiniz rahat olsun, vade tarihiniz artık bizim takibimizde. Vade tarihiniz gelmeden tekliflerinizi çalışıyor ve tercih ettiğiniz iletişim kanalından sizinle paylaşıyoruz.
  • Acil Yardım Butonu: Bu butonla acil durumlarda Sigortayeri Müşteri Hizmetleri’ni hızla arayabilir, öncelikli olarak yardım ve sorularınıza yanıt alabilirsiniz.
  • Sigorta Poliçeleri ve Tekliflerine Kolay Erişim: Sigortayeri’nden daha önce almış olduğunuz sigorta teklifleri ve poliçelerinize hızla erişebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.
  • Hasar Merkezi: Karmaşık hasar süreçleri içerisinde kaybolmayın, hasar sonrası ne yapacağınızı adım adım takip edebilmeniz artık çok kolay! Kontrol listesinden hangi evrakları temin etmeniz gerektiğini öğrenebilir, hasar dosyanızın durumunu kolayca takip edebilirsiniz.

Sigortayeri Mobil Uygulamasını iOS işletim sistemli cihazlar için App Store’dan,
www.sigortayeri.com üzerinden, 0850 724 1050 Sigortayeri Çağrı Merkezi kanalıyla ya da
www.sigortayeri.com üzerinden QR kodunu okutarak ücretsiz olarak yükleyebilirsin.

iOS desteklenen tüm akıllı telefon ve tabletlerde Sigortayeri Mobil Uygulama’yı kullanabilirsin.
İnternete erişebildiğin her yerden ise www.sigortayeri.com yanınızda.

Hayır, uygulama ücretsizdir.

Sigortayeri’ni mobil kullanabilmek için ister iPhone, iPad cihazlarına uygun hazırlanan uygulamalardan birini indirebilir, ister uygulama indirmeden sadece mobil cihazınızın internet tarayıcısından www.sigortayeri.com adresine girerek mobil internet üzerinden tüm sigortacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Evet, Sigortayeri’nden satın aldığınız bütün ürünlere mobil uygulamadan da ulaşabilirsiniz.

Vade Hatırlatıcım, Poliçelerim ve Kaza Tespit Tutanağı menüsüne erişmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Hayır, Sigortayeri Mobil Uygulama’dan yapacağınız tüm işlemler ücretsizdir.

OCR teknolojisi taranmış bir görsel bir öğenin text’e dönüştürülmesini sağlar. Sigortayeri, OCR teknolojisini ruhsatınızda bulunan ve sigorta satın alabilmeniz için sizden istenen zorunlu bilgileri tek bir fotoğrafla temin etmek için kullanır.