Özel Sağlık Sigortası

2 adımda size özel hazırlanan en uygun özel sağlık paketini seçebilirsiniz!

Üyeyseniz işlemlerinizi hızlandırmak için giriş yapın

TC Kimlik Numaranız sigorta şirketlerinin fiyatlama yapabilmesi için gerek duyduğu yaş, cinsiyet, medeni durum, ikametgah bilgilerini sorgulayabilmesi için gerekmektedir. TC Kimlik Numarası teklif almak istediğiniz kişiye ait olmalıdır.

Sigorta ürünleri için tarafımı bilgilendirmek, fırsatlarından, promosyonlarından ve kampanyalarından haberdar olmamı sağlamak için tarafıma elektronik iletişim araçları vasıtasıyla bilgilendirme yapılacak olup Sigortayeri markasından, Aktif Yatırım Bankası A.Ş. ve Aktif Yatırım Bankası A.Ş.’nin dolaylı ya da doğrudan ortaklıkları olan N Kolay Ödeme Kuruluşu ve Finansal Mağazacılık A.Ş., E-Kent Teknoloji ve Ödeme Sistemleri San. ve Tic. A.Ş., E-Post Elektronik Perakende Otomasyon Satış Tic. A.Ş., Asset Aktif Sportif ve Sanatsal Etkinlik Hizmetleri Tic. A.Ş., Upt Elektronik Para Transferi ve Ödeme Hizmetleri A.Ş’den tarafıma ulaşacak ticari elektronik iletilerin gönderilmesi amacıyla onay veriyorum.

Tüm Bilgileriniz Güvende

Bilgilerinizin gizliliğini çok önemsiyoruz ve SSL ile alışveriş yaparken diğer e-ticaret sitelerine göre ekstra bir güvenlik katmanına daha sahip olmanızı sağlıyoruz.

Hasar Ödemesi Takibi

Hasar evraklarının temin edilmesinin ardından 5 iş günü içerisinde hasar ödemenizin yapılmasını garanti ediyoruz.

Her Zaman Yanınızdayız

Tüm sorularınız için bize 7/24 Müşteri Hizmetleri'nden ulaşabilirsiniz.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Tıklayın, özel müşteri temsilcinize ulaşın.

0850 724 10 50