Sigortayeri

7/24 Destek Hattı 0850 724 1050

Özel Sağlık Sigortası

2 adımda size özel hazırlanan en uygun özel sağlık paketini seçebilirsiniz!

Üyeyseniz işlemlerinizi hızlandırmak için giriş yapın

TC Kimlik Numaranız sigorta şirketlerinin fiyatlama yapabilmesi için gerek duyduğu yaş, cinsiyet, medeni durum, ikametgah bilgilerini sorgulayabilmesi için gerekmektedir. TC Kimlik Numarası teklif almak istediğiniz kişiye ait olmalıdır.

Doğum Tarihi sigorta şirketlerinin fiyatlama yapabilmesi için gerek duyduğu yaş, cinsiyet, medeni durum, ikametgah bilgilerini sorgulayabilmesi için gerekmektedir. TC Doğum Tarihi teklif almak istediğiniz kişiye ait olmalıdır.

Kullanıcı Sözleşmesi ve Broker Yetki Belgesi'ni okudum ve onaylıyorum
Sigortayeri Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. (Şirket) tarafından yukarıda yer alan iletişim bilgilerime tanıtım, teklif, promosyon gibi her türlü doğrudan ve dolaylı pazarlama faaliyetleri kapsamında ticari elektronik ileti gönderilmesini, bilgilerimin bu amaçlarla kullanılmasını, saklanmasını ve ticari ileti gönderimi sağlanabilmesi için Şirket‘in hizmet aldığı üçüncü kişilerle paylaşılmasını kabul ediyorum.

Tüm Bilgileriniz Güvende

Bilgilerinizin gizliliğini çok önemsiyoruz ve SSL ile alışveriş yaparken diğer e-ticaret sitelerine göre ekstra bir güvenlik katmanına daha sahip olmanızı sağlıyoruz.

Hasar Ödemesi Takibi

Hasar evraklarının temin edilmesinin ardından 5 iş günü içerisinde hasar ödemenizin yapılmasını garanti ediyoruz.

Her Zaman Yanınızdayız

Tüm sorularınız için bize 7/24 Müşteri Hizmetleri'nden ulaşabilirsiniz.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Tıklayın, özel müşteri temsilcinize ulaşın.

0850 724 10 50