Sigortayeri

7/24 Destek Hattı 0850 724 1050

Müşteri Hakları Merkezi

Yeni Nesil Sigortacılıkla Tanışın.

Teknolojik ve yenilikçi yaklaşımımızla, sigortacılıkla ilgili her türlü ihtiyacınızı sizden önce düşünerek hızla çözüm sağlamak için buradayız.

Yeni Nesil Sigortacılıkla Tanışın
 • En İyi Fiyat Garantisi

  Bütçenizi en az sizin kadar düşnüyor ve Kasko, Trafik Sigortası, Konut ve Özel Sağlık Sigortaları’nda piyasa şartlarına göre en iyi fiyatlı ürünü Sigortayeri’nde bulacağınızı garanti ediyoruz.

  Detaylı Bilgi
 • Hasar Ödemesi Takibi

  Sigortayeri.com’da kasko, özel sağlık ve konut sigortası branşlarında Hasar Ödemesi Takibi uygulanmaktadır. Hasar işlemleriyle canınız sıkılmasın diye hasar evraklarınız sigorta şirketine ulaştıktan sonra işlemlerinizi sizin yerinizde takip ediyoruz.

  Detaylı Bilgi

 • Size Özel Müşteri Temsilcisi

  Sigortayeri’yle yapacağınız görüşmeleri aynı müşteri temsilcisi ile gerçekleştirebilirsiniz. Böylece sorununuzu tekrar tekrar anlatmak zorunda kalmazsınız.

 • Vade Hatırlatıcım

  İçiniz rahat olsun, vade tarihiniz artık bizim takibimizde. Vade tarihiniz gelmeden tekliflerinizi çalışıyor ve tercih ettiğiniz iletişim kanalından sizinle paylaşıyoruz.

  Detaylı Bilgi
 • Her Yerde Yanınızda

  0850 724 1050 Sigortayeri Müşteri Hizmetleri’yle, bize ne zaman ihtiyacınız olursa yanınızdayız.

 • SigortayerineSOR

  Müşterimiz olun ya da olmayın Sigortacılıkla ilgili merak ettiklerinizi, Sigortayeri’yle ilgili taleplerinizi dilediğiniz iletişim kanalından SigortayerineSOR’un, hemen cevaplayalım. Siz sorun, Sigortayeri cevaplasın.

  Hemen Sor
 • 7/24 Hizmetinizde

  0850 724 1050 Sigortayeri Müşteri Hizmetleri 7 gün 24 saat size her an hizmet verebilmek için hazır! Hasar anında, sigortacılıkla ilgili öğrenmek istediğiniz bir şey olduğunda, poliçenizle ilgili soru sormak istediğinizde, her an yanınızdayız!

 • Ek Masraf Yok

  Sigortayeri Garanti Eder kapsamında aldığınız hizmetleri Sigortayeri size ücretsiz sunar, sigortacılıkla ilgili hayatınızı kolaylaştıracak hizmetleri hiçbir ek masraf ödemeden alırsınız.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Tıklayın, özel müşteri temsilcinize ulaşın.

0850 724 10 50