Türkiye Sigorta

Türkiye Sigorta Anonim Şirketi, kamu sigorta ve emeklilik şirketlerinin iş birliği ile kurulmuştur. Sektöründe yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan bir şirketin bünyesinde hayat, araç, sağlık, konut, işyeri, seyahat sigortaları başta olmak üzere Türkiye Sigorta emeklilik ve diğer sigorta çeşitleri mevcuttur. Sigortayeri avantajları ile dilediğiniz poliçeyi en hızlı ve en uygun fiyat garantisi ile seçebilirsiniz.

Türkiye Sigorta Sağlık Sigortaları Nelerdir?

Türkiye Sigorta sağlık sigortası seçenekleri arasında şunlar yer almaktadır:

•           Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

•           Okyanus Limitli Sağlık Sigortası

•           Okyanus Limitsiz Sağlık Sigortası

•           Okyanus Ekstra Sağlık Sigortası

•           Okyanus Avantaj Sağlık Sigortası

•           Cankurtaran Acil Sağlık Sigortası

•           Riskli Hastalıklar Tedavi ve Destek Sigortası

Türkiye Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde SGK ile anlaşmalı olan hastanelerde, aldığınız yüksek hizmet koşullarından fark ödemeden yararlanabilirsiniz. Tamamlayıcı sağlık sigortası teminatları arasında yatarak tedavi ya da ayakta tedavi teminatları bulunmaktadır. Yatarak tedavi teminatları arasında yoğun bakım, cerrahi ve dahili yatışlar, kemoterapi, diyaliz, radyoterapi, suni uzuv, ameliyat teminat giderleri, tıbbi malzemeler vs. yer almaktadır. Ayakta tedavi teminatları arasında ise fizik tedavi, tahlil ve röntgen, tanı amaçlı incelemeler, doktor muayene mevcuttur. Hem yatarak hem de ayakta tedavi teminatları poliçe kapsamında genişletebilmektedir. Sigorta aynı zamanda sigortalılık süresine ve yaşa bağlı olarak 2 - 4 yıl arasında yenileme garantisi sunmaktadır.

Okyanus Limitli ve Limitsiz Sigorta seçeneklerinde ise yurt içinde ve yurt dışında yaşanması muhtemel hastalıkların giderleri teminat altına alınmaktadır. Kontrol Mamografisi / Kontrol PSA, Türkiye Bebek, Check-up teminatları ise bu iki sigorta çeşidine özel olarak eklenmektedir. Eğer dilerseniz sigorta teminatlarını genişletebilirsiniz. İleri düzeyde tanı yöntemlerinden ve yatarak tedavi teminatlarından faydalanmak için Okyanus Ekstra Sağlık Sigortası'nı, yatarak tedavi imkanının geniş olmasını dilerseniz Okyanus Avantaj Sağlık Sigortası'nı tercih edebilirsiniz. 

Türkiye Sigorta Araç Sigortaları Nelerdir?

Türkiye Sigorta araç sigortası kategorisinde şu sigortalar yer almaktadır:

•           Trafik Sigortası

•           Genişletilmiş Kasko

•           Dost Kasko

•           Muafiyetli Kasko

•           Fiat Kasko

Türkiye Sigorta trafik sigortası yasal olarak her araç sahibinin yaptırması gereken bir sigortadır. Bu sigorta, sigortalı araç ile yapılan bir kaza sonrasında herhangi bir insana veya bir nesneye zarar gelmesi durumunda ortaya çıkan masrafları ve hukuki sorumluluğu güvence altına alır.

 Kasko içerisinde ise çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Poliçede tanımlanan motorlu aracınıza bir zarar gelmesi durumunda aracınızı ve sizi koruyan Türkiye Sigorta kasko seçenekleri çeşitli teminatlarla birbirinden ayrılmaktadır. Kasko sigortası teklif almak istediğinizde kesintisiz hizmet vadeden Sigortayeri kasko sigortası teklif al sayfası üzerinden en iyi fiyat garantisi ile size en doğru poliçeyi sunar.

Türkiye Sigorta Konut Sigortaları Nelerdir?

 Türkiye Sigorta konut sigortası içerisindeki seçenekler şunlardır:

•           Konut Ekstra Paket Sigortası

•           Konut Sigortası

•           DASK

•           Pratik Ev Sigortası

•           Site Ortak Alan Sigortası

Türkiye Sigorta konut sigortası hırsızlık, su basması, elektronik aletlerin çalınması ve daha pek çok olumsuz durumu güvence altına almaktadır. Sigorta kapsamında konut yardım hizmetleri de bulunmaktadır.

Türkiye Sigorta DASK ise kanun gereği zorunludur. Zorunlu deprem sigortası olarak açıklanabilen DASK, depremin doğrudan veya dolaylı olarak neden olabileceği hasarlara karşı evinizi korumaktadır. Poliçenizde belirtilen limitler dahilinde maddi hasarlar karşılanmaktadır.

Pratik Ev Sigortası, ev sahiplerinin ve kiracıların hem evlerini hem de eşyalarını korumalarını sağlamaktadır. Konut sigortaları kapsamında yer alan tüm sigortaların teminatları limitler dahilinde genişletilebilmektedir.

Tercih etmek istediğiniz sigortayı incelemek ve doğru bilgilere ulaşmak için en doğru adres Sigortayeri! Sigortanızı Sigortayeri aracılığıyla zahmetsizce yaptırdıktan sonra E-Devlet üzerinden Türkiye sigorta dosya sorgulama ile sigortanızın durumunu öğrenebilirsiniz. Sigortalar hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için Sigortayeri'ne başvurabilir; kendinizi, sevdiklerinizi ve mal varlıklarınızı güvence altına alabilirsiniz.