Biz Kimiz

Sigortayeri.com, Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinden ihtiyacınıza uygun sigorta ürünlerine en iyi fiyat garantisiyle ulaşmanızı sağlayan online sigorta karşılaştırma sitesidir. Uzun ve karmaşık sigorta teklifi ve satın alma süreçlerini sizin için basite indirger, kolayca fiyat ve teminat karşılaştırmanızı ve güvenli ödeme sistemleriyle sorunsuz satın alma yapmanızı sağlar. Böylece size sadece karar vermek kalır.

Türk sigorta sektöründe çoklu dağıtım kanalı ile çalışan tek Sigorta ve Reasürans Brokeri olma özelliği taşıyan Sigortayeri, Aktifbank iştiraki olarak 2013 yılında faaliyete geçmiştir.

2,5 milyon üzeri bireysel ve kurumsal müşteriye sigorta ve reasürans aracılık hizmetleri sağlayan Sigortayeri, müşterilerinin sigorta ihtiyaçlarına en iyi çözüm önerileri üretmek üzere global pazarda faaliyet gösteren birçok sigorta ve reasürans şirketi ile iş birliği yapmaktadır. Sigortayeri, teknolojik alt yapısı, 360 derece iletişim kanalları ve yenilikçi yaklaşımıyla birlikte online, mobil ve çağrı merkezi gibi satış kanallarıyla Türkiye’nin önde gelen markalarının sigorta çözüm ortağı olarak büyük kitlelere ulaşmaktadır.

Sigortayeri, Mayıs 2017 itibariyle kurumsal müşterilerine ASRON SİGORTA markasıyla hizmet vermeye başlamıştır.

Rakamlarla Sigortayeri

+2,5 Milyon
Müşteri
+4 Milyon
Poliçe
20 Yıllık
Tecrübe

Ödüllerimiz

Hızlı Görüntüleme
Her sigorta türünün tekliflerini hızlıca görüntüleyebileceğiniz, kişisel sigortacınız hemen yanı başınızdaymış gibi anlayabileceğiniz, sade ve kolay anlaşılır web sitemiz ile sizlere güvenilir bir alışveriş deneyimi sunuyoruz.
Kişiselleştirilebilen Teminatlar
Herkesin farklı talep ve beklentilere sahip olduğunu biliyoruz. Bu yüzden sigorta teminatlarınızı ihtiyaçlarınıza yönelik kişiselleştirebilme imkanı da sunuyoruz.
Kolay Satın Alma Deneyimi
Yalnızca birkaç tık ile ulaşabilmeniz için satın aldığınız poliçeyi size hem e-posta atıyor, hem de hesabınızda tutuyoruz. Böylece aksi durumlarda kolay ve hızlı bir şekilde dilediğiniz belgeye ulaşmanızı sağlıyoruz.