Anlaşmalı Sigorta Şirketleri

Sigorta şirketleri günümüzde insanları çok sayıda soruna karşı güvence altına almak amacıyla birçok farklı ürün hazırlar. Sigortayeri Türkiye’nin önde gelen, tanınmış ve güvenilir sigorta şirketlerini, tek bir yerde toplar. Bu sayede anlaşmalı sigorta şirketlerinin ürünlerine, en iyi fiyat garantisiyle ulaşmanızı sağlar. Karmaşık ve uzun ürün teklif ve satın alma süreçleri böylece basite indirgenerek, kolayca çözülmüş olur. Sigortayeri’nde birçok farklı sigorta teklifi tek bir alanda karşınıza çıkar. Bu teklifleri inceleyerek sigorta kapsamı ve sigorta teminatları konusunda anlaşmalı sigorta şirketlerinden kolayca bilgi alabilir, kendinize uygun teklifleri değerlendirebilirsiniz. 

Anlaşmalı Sigorta Şirketlerinden İhtiyacınıza Yönelik Teklif Alın

Sigortayeri’nin önemli avantajlarından biri ihtiyacınız olan güvence türünü hızlıca alabilmenizdir. Alanının öncü firmalarını bir arada bulabileceğiniz Sigortayeri'nde onlarca firmadan, taleplerinize yönelik anında teklif alabilirsiniz. Sigorta poliçenizi kolay ve zahmetsizce hazırlatabilirsiniz. 

Axa Sigorta birçok ürünün yanı sıra genç tamamlayıcı sağlık sigortasıyla, 17 ve 22 yaş aralığındaki gençlere özel seçenekler sunar. Bu güvence ile 4 yıl boyunca kesintisiz sağlık hizmeti alabilirsiniz. 

Allianz Sigorta kasko ve trafik sigortası konusunda onlarca anlaşmalı oto servisiyle hizmet verir. Bu sayede aracınızla yapacağınız herhangi bir kaza durumunda teminat kapsamında yakınınızda yer alan anlaşmalı bir servise kolaylıkla gidilebilir. Bunun yanı sıra birçok temel ürünü de Allianz'da bulabilirsiniz.

Aksigorta hayat ve konut gibi sigorta seçeneklerinin yanı sıra akıllı telefon kaskosu ile müşterilerine farklı çözümler sunar. Bu sayede akıllı telefonunuzu uygun fiyatlara güvence altına almak mümkündür. 

Bereket Sigorta bireysel emeklilik sisteminde; 18 yaş altı, ekin, damla, yağmur ve hasat olmak üzere beş farklı seçenek vardır. 

Anlaşmalı Sigorta Şirketleri Kişiselleştirilmiş Teminatlarla Beklentinizi Karşılayacaktır

Ürün tekliflerinde önemli ayrıntılardan biri de kişiselleştirilmiş teminatları içermesidir. Herkesin beklenti ve ihtiyaçlarının farklı olduğunu bilen Sigortayeri size özel tekliflere ulaşmanızı sağlar. 

Ray Sigorta sağlık güvencesi kapsamında, ömür boyu yenileme garantisi vardır. Bunun yanı sıra poliçenize, optik, diyetisyen, diş teminatı gibi seçenekler de dâhil edilebilir. 

Anadolu Sigorta birçok farklı çeşit ürünün yanı sıra patim güvende sigortası ile evcil hayvanlarınızın sağlığını güvence altına alır. Bu güvencenin poliçesinde birçok ana teminatın yanı sıra kanser, röntgen, ameliyat ve yatış tedavi gibi opsiyonlar da seçenekler arasındadır. Bu ve bunun gibi birçok seçenek teminata eklenebilir.

HDI Sigorta konut güvencesi ile onlarca sorunu teminat altına alır. Bunun yanı sıra Sigortayeri'nin anlaşmalı sigorta şirketleri arasında bulunan HDI'da kıymetli eşya, gıda bozulması, elektronik cihaz sorunları gibi birçok sıkıntı da teminatlara eklenebilir. 

Mapfre Sigorta ise yat ve makine kırılması gibi seçeneklerinin yanı sıra 3S sağlık sigortası seçeneğine sahiptir. Bu seçenekte temel teminatlara ek olarak, annelik, check-up ve yurt dışı tedavi gibi teminat seçenekleri yaptırılabilir.

Groupama Sigorta ferdi kaza sigortası ile kaza sonucu vefat, sakatlık ve tedavi masrafları gibi birçok alanda yapılacak ödemeleri teminat altına alır.

Gulf Sigorta dask, konut, kasko sigortası gibi ürünlerinin yanı sıra çanta sigortası seçeneğine sahiptir. Sigortayeri'nin anlaşmalı sigorta şirketleri arasında bulunan Gulf Sigorta’nın bu seçeneğinde, cüzdanınız, güneş gözlüğünüz, telefonunuz ve kimlik gibi önemli belgeleriniz güvence altına alınır. 

Doğa Sigorta sayesinde sağlık, seyahat gibi seçeneklerin yanı sıra ticari siber güvenlik sigortası yapılabilir. Bu ürün seçeneği sizi internet tabanlı risklerden koruyacaktır. 

Ankara Sigorta ise EGM poliçesi kapsamında emniyet mensuplarına yönelik çok sayıda farklı üründe birçok avantaj sunar. Kasko, konut, dask gibi poliçelerde sunulan bu avantajlardan yalnızca emniyet mensupları yararlanabilir. 

Koru Sigorta tamamlayıcı sağlık, kasko, trafik sigortası gibi temel ürünlerin yanı sıra hayat ve fatura güvence sigortası gibi özel seçenekler sunar.

Türk Nippon Sigorta seyahat sağlık sigortası, ferdi kaza, işyeri ve yangın benzeri ürünlerin yanı sıra hayata merhaba gibi kişiye özel seçenekler sunar.

Sigortayeri ile Basit ve Pratik Satın Alma İşlemi

Özel sigorta işlemleri kimi zaman uzun ve karışık bir süreç olabilir. Sigortayeri, anlaşmalı sigorta şirketleriyle, tüm bu süreci en kolay ve hızlı haliyle karşınıza getirir. Sigorta şirketlerinin teklifleri bir tık ile karşılaştırılmalı olarak önünüze gelir. 

Tüm bu sigorta şirketleri, onlarca farklı ürün sunar. Bu ürünlerin tamamını ve anlaşmalı sigorta şirketlerini karşılaştırılmalı bir şekilde en uygun fiyatlar ile Sigortayeri.com’da bulmak mümkündür. Siz de ihtiyacınız olan sigorta için sunulan tüm teklifleri pratik bir şekilde karşılaştırın, uygun fiyatlarla ve talep ettiğiniz teminatlarla satın alın.