Fibasigorta

Dijital bankacılık altyapısı ile öne çıkan Fibasigorta, yeni nesil sigortacılık anlayışı ile sektöründe öne çıkan firmalarından biridir. Almanya’nın dünyaca tanınan sigorta devi Talanx’ın Türkiye temsilcisi HDI Sigorta ortaklığı ile kurulan Fibasigorta, hızlı ve pratik hizmet anlayışıyla hizmet verir. Konut, kasko, işyeri ve cihaz sigorta işlemlerinizin kısa zamanda en uygun koşullarda tamamlanmasını sağlayarak sizi ve geleceğinizi güvence altına alan Fibasigorta’ya Sigortayeri ile zahmetsizce ulaşmanız mümkün. Bugün, Türkiye'nin de güvenini kazanan Fibabanka Sigorta’dan en doğru poliçeyi seçebilmek ve en uygun teklifi alabilmek için siz de Sigortayeri avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Fibasigorta ile aracınıza kasko yaptırarak yola güvenle çıkabilirsiniz. Genişletilmiş ya da ekonomik paketler arasından size özel poliçeye karar vererek, en doğru adımı atabilirsiniz. Fibasigorta kasko poliçesi ile aracınızı yangın, hırsızlık, kaza ve beklenmeyen durumlara karşı koruma altına alabilirsiniz. Olası kaza durumunda, aracınız hasar aldıysa, yedek (ikame) araç teminatından faydalanabilirsiniz. Herhangi bir cisme çarpma ya da cismin aracınıza çarpma durumunda dahi poliçe kapsamında oluşan masrafların karşılanmasını sağlayan kasko poliçesi ile karşı taraftaki olabilecek zararlar da teminat altına alabilirsiniz. Fibasigorta’nın, yol yardım ve asistans hizmetlerinden faydalanarak, 7/24 destek talep edebilirsiniz.

Fibasigorta DASK Sigortası

Fibasigorta, DASK ile evinizi ve işyerinizi korunmanın anahtarını sunar. Olası bir deprem ve deprem kaynaklı zararlara karşı yaşam alanınızı güvence altına alan DASK zorunludur ve her yıl yenilenmesi mecburidir. Depremin yıkıcı etkilerini azaltabileceğiniz zorunlu deprem sigortası DASK ile aynı zamanda yangın, yer kayması, tsunami ya da infilak gibi zararları da poliçenizin limitleri kapsamında teminat altına alabilirsiniz. Evinizi ve tüm sevdiklerinizi oluşabilecek tüm maddi hasarlara karşı güvence altına almak Fibasigorta ile mümkün. İster yeni yuvanız için isterseniz poliçenizi yenilemek için Fibasigorta avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Fibasigorta Konut Sigortası

Kiracı ya da ev sahibi olarak, Fibasigorta Konut Sigortası ile evinizi ve değerli eşyalarınızı teminat almanız mümkün. Bu poliçeler sizi olası yıldırım düşmesi ya da tesisat arızası nedeni ile çıkabilecek yangında maddi olarak güvence altına alır. Deprem, yer kayması gibi afetlerde sigorta bedeli gösterilen eşyaların zararlarını karşılar. Olası sel, fırtına ve su baskınınının neden olabileceği hasarları teminat altında alırken tesisat arızasından doğan su basma durumlarında da hasarlarınız karşılanır. Fibasigorta Konut Sigortası ile kendinizi ve sevdiklerinizi hızlızlığa karşı da güvence altına alabilirsiniz. Geniş teminat kapsamı avantajları ile konut ve eşyalarınızın yanı sıra dilerseniz apartmanınızın ortak alanlarını teminat altına alabilirsiniz.

Fibasigorta Cep Telefonu Sigortası

Her an yanınızda bulunan cep telefonunuz suya düştüğünde, camı kırıldığında endişe etmenize gerek yok. Fibasigorta Cep Telefonu Sigortası ile cihazınızı tüm olası durumlar için güvence altına alabilirsiniz. Cihazınızı koruma altına alabilmek için Ekran Kırılması, Tam Koruma ya da Uzatılmış Garanti Sigortası poliçe seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. 

Cihazınız onarım halindeyken telefonsuz kalmanızın da önüne geçen Cep Telefonu Sigortası ile bu süre boyunca size ikame bir cihaz temin edilir. Uzatılmış Garanti Sigortası ile garanti süresini uzatabilir, cihazınızı tam koruma altına alarak yılda 2 (iki) kez ile sınırlı olmak suretiyle üretici garanti kapsamı dışındaki arıza ya da maddi zararları karşılayabilirsiniz. Ekran Kırılması Sigortası’nda ise telefonunuzun görüntü özelliğini yitirmesi durumunda ekran onarımı yapılır ya da yeni ekran ile değiştirilir. Cep telefonunuzu dilediğiniz zaman Fibasigorta ile koruma altına alabilir; güvenle uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına almak için ihtiyacınız olan Fibasigorta poliçesini Sigortayeri avantajları ile kolayca seçebilir, uygun fiyat garantisi ile geleceğinizi güvence altına alabilirsiniz.