Gulf Sigorta

Gulf Sigorta, 2013 yılından beri sektördeki gösterdiği başarılarla bilinmektedir. 2016 yılında aldığı çok uluslu bir firma olan Gulf Insurance Group yatırımı ile günümüzde içinde bulunduğu pazara hizmet etmeye devam etmektedir. Gulf Sigorta Grubu, hayat ve hayat dışı sigorta faaliyetlerinin yanında genel-net prim üretimi bazında Kuveyt'te lider konumundadır. Bu çok uluslu yapı ile Türkiye pazarında müşterileriyle daimi ortaklık kurmak esas hedeflerindendir. Ürün gamında kurumsal ve bireysel ürünler olmak üzere çok geniş yelpazeye sahiptir. Kurumsal ürünler içerisinde; finansal sigortalar, mühendislik sigortaları, sorumluluk sigortaları, yangın sigortaları gibi hizmetler mevcuttur.

Gulf Sigorta Bireysel Sigorta Ürünleri Nelerdir?

Gulf Sigorta bireysel ürünler içerisinde; oto sigortaları, konut sigortaları, seyahat sigortaları, uzatılmış garanti ve artı ürünler olmak üzere çok çeşitli sigorta hizmetleri sunar. Bu hizmetleri verirken müşteri odaklı davranır. Müşterilerinin hak ve özgürlüklerini gözeterek hızlı ve güvenilir şekilde çözüm sunmayı amaçlar. Gulf Sigorta hizmetlerini Sigortayeri.com güvencesiyle inceleyebilir, ihtiyacınız olan ürüne size özel avantajlarla sahip olabilirsiniz.

Gulf Sigorta seyahat sigortası sayesinde gerek iş seyahatlerinizde gerekse tatil amaçlı yaptığınız seyahatlerde risklerinizi teminat altına alabilirsiniz. Özellikle sık sık seyahat edecekler için yurt içi ve yurt dışı geniş teminat seçenekleri ile kendinizi güvende hissetmenize yardımcı olur. Gulf seyahat sigortası kapsamında ürününüze ekleyebileceğiniz kayak sigortası teminatı ile kış tatillerinizde kendinizi ve sevdiklerinizi kayak sporu kazalarına karşı güvence altına alabilirsiniz. Yurt içi seyahat sigortası kapsamında kazaen yaşam kaybı, kaza sonucu tedavi masraflarını karşılama hizmeti vardır. Tüm dünya seyahat sigortasında kayıp bagaj, uçak rötarı, reçeteli ilaçlar vb. hizmetler mevcuttur. Uluslararası eğitim sigortası ile kişi başı teminat ve teminat limitleri kapsamında birçok hizmeti vermeye hazırdır. Ayrıca Schengen seyahat vizesi teminatı da hizmetleri arasında yer alır.

Bilet koruma sigortası sayesinde önceden alınmış tiyatro, sinema, etkinlik biletlerinde yapılan plan değişikliklerinde biletlerden oluşabilecek maddi zararlara karşı paranızı teminat altına alır.

Gulf Sigorta hizmetleri arasında yer alan çanta koruma sigortası sayesinde Gulf Sigorta telefon kaskosu hizmetinden yararlanabilir, çalıntı ve kayıp durumlarında yenileme garantisine sahip olabilirsiniz.

Gulf sigorta kasko aracılığı ile arabanızı güvence altına alabilirsiniz. Ayrıcalıklı hizmetler kapsamında yılda 1 kez olmak üzere ozon ve antibakteriyel sterilizasyon hizmeti vermektedir. Yılda 1 kez olmak kaydıyla ekspres motor temizliği ve yağ-filtre bakım paketi hizmeti mevcuttur.

•           Oto Sigortaları: Gulf oto sigortası ile aracınız çekilme ve acil durum onarımlarında güvence altındadır. Aracın kaza veya arıza esnasında bulunduğu il-ilçede anlaşmalı yetkili servis bulunmaması durumunda aracın en yakın yetkili servise çekilmesi masraflarını Gulf Sigorta karşılar. Ayrıca aracın Karayolları Devlet Kanunu'nda belirtilmiş yollarda devrilmesi yahut hareketsiz kalması durumunda olay başı azami 1000 tl'ye kadar ödeme yapar.

•           Uzatılmış Garanti ve Artı Ürünler: Farklı işletim sistemlerine ait cihazlarınızın garanti sürelerini Gulf Sigorta'nın yönlendirdiği servislerde uzatabilirsiniz.

•           Konut Sigortaları: Güvenli yuvam konut sigortası sayesinde yangından hırsızlığa, cam kırılmasından çilingir hizmetine kadar birçok konuda güvence altındasınız. Ayrıca evinizdeki yıllık kombi bakımı, dahili elektrik tesisatında oluşabilecek problemler ve acil durumlarda ambulans gönderimi gibi günlük hayat içerisinde başınıza gelebilecek durumlara karşı kendinizi koruma altına alabilirsiniz. 

•           Seyahat Sigortaları: Yurtiçi seyahat sigortası ile tatil veya iş seyahatlerinizde 24 saat Gulf Sigorta koruması altında kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

•           Ferdi Kaza Sigortaları: Beklenmedik kaza sigortası kapsamında sigortalının sigorta süresince başına gelebilecek sakatlık, yaralanma veya yaşam kaybı durumlarındaki hizmeti kapsar.

 Kurumsal Şirketler için Gulf Sigorta Seçenekleri Nelerdir?

Sigorta hizmeti satın almanın temelinde yatan risklere karşı güvence teminat beklentinizi Gulf Sigorta aracılığıyla karşılayabilirsiniz. Birçok meslek grubunun faydalanabileceği mesleki sorumluluk sigorta hizmetleri sigortalının mesleki hizmetini yerine getirirken karşılaştığı sorunlara karşı güvence sağlar. Tazminat teminatı sunar. 

Mühendislik sigorta hizmetleriyle inşaat faaliyetleri süresince görülebilecek hasarları inşaat sigortası bütün riskler sigortası hizmeti şeklinde teminat altına alır.

•           Finansal Sigortalar: Çeşitli meslek gruplarında çalışan sigortalı için üçüncü şahıslar tarafından talep edilen kusur, ihmal, yalan beyan, görev aksatma gibi durumlardaki tazminatı kapsar.

•           Nakliyat Sigortaları: Nakliyat emtea sigortası; kara, hava, deniz, demiryolu üzerinde taşınan her türlü yükün korunmasını sağlar. Taşınma esnasında oluşabilecek hasarlara karşı teminat garantisi Gulf Sigorta'ya aittir.

•           Sorumluluk Sigortaları: Bir ürün üreticisi olan firmaların üçüncü şahıslar tarafından ürünlerine yapılan zararları yasal düzenlemelerle koruma altına alır. En çok perakende satış, üretim, distribütörlük firmalarına özel tasarlanmıştır.

•           Yangın Sigortaları: İşyeri yangın ticari sigorta ile orta ve büyük ölçekli işletmelerde meydana gelebilecek yangın, hırsızlık, sel ve su baskını gibi durumlar Gulf Sigorta güvencesi altına alınır.

 

Gulf Sigorta ürün seçenekleri arasından ihtiyacınıza en uygun poliçe kapsamlarına ulaşabilir, sigorta poliçenize uygun fiyat ve Sigortayeri.com avantajları ile sahip olabilirsiniz.

Gulf Seyahat Sigortası ile Güvence Altındasınız!

Müşteri temelli, güvenilir ve yüksek performanslı kalite politikasıyla Gulf Sigorta çok çeşitli ürün hizmet beklentilerini üst düzeyde karşılamayı hedefler. Birçok meslek sahibinin faydalanacağı finansal sigortalardan, bir yerden başka bir yere taşıma esnasındaki riskleri koruma altına alan nakliye sigortalarına kadar pek çok kapsamdaki hizmeti üstlenir. Gulf seyahat sigortaları, bagaj kaybından seyahat iptaline kadar çok geniş teminat sunma imkanlarına sahiptir.  Gulf Sigorta online hizmetler bölümünden poliçe sorgulama yaparak poliçe özel şartları ve genel şartlara ulaşabilirsiniz.  Sigortayeri.com üzerinden seyahat sigortası teklif al seçeneğini hemen kullanarak dünya üzerinde güvenli kapıları kendiniz için açabilirsiniz.