Doğa Sigorta

Doğa Sigorta AŞ. sigorta şirketleri arasında Türkiye'nin önde gelen isimlerinden birisidir. Yıllardır güvenilir hizmet anlayışı sunan marka bünyesinde pek çok sayıda sigorta poliçesi sunar. Bunlardan en bilinenleri ise; araç sigortası, zorunlu deprem sigortası (DASK), yangın sigortası, ferdi kaza sigortası ve seyahat sağlık sigortasıdır. Sigortayeri.com ile Doğa Sigorta’dan dilediğiniz poliçe için teklif alabilir ve sigortanıza Sigortayeri avantajları ile kolayca sahip olabilirsiniz.

Doğa Sigorta ile Araçlarınız Her An Güvende

Araç sahibi olanların sık sık karşılaştığı araç sigortaları, zorunlu trafik sigortası ve kasko olarak ikiye ayrılır. Trafik sigortası, trafiğe çıkan her aracın yaptırması gereken, devlet tarafından zorunlu tutulan bir sigortadır. Trafik sigortası ile bir kaza olması durumunda karşı tarafın masraflarının karşılanması mümkündür. Doğa Sigorta trafik sigortası ise sizler için en avantajlı poliçeleri, en uygun içerikler ile sunar. Poliçe içerikleri arasında 3. kişinin maddi zararları, kaza sonucu tüm tedavi giderleri, olası bir sakatlık durumunda bakıcı giderlerini karşılamak gibi pek çok madde yer alır. Zorunlu trafik sigortasından farklı olarak kasko ise isteğe bağlı olarak araç sahiplerinin yaptırabileceği bir sigorta türüdür. Zorunlu trafik sigortasında karşı tarafın masrafları karşılanırken, size ait masrafları kendi cebinizden karşılamanız gerekir. Kasko yaptırıldığında ise size ve aracınıza ait bu masraflar sigorta tarafından karşılanır. Doğa Sigorta kasko poliçeleri sadece trafik kazaları değil; doğal afetler, hırsızlık ve hırsızlık teşebbüsü, ferdi kayıplar gibi her alanda sizleri korumak için özenle hazırlanır. Sigortayeri ile Doğa Kasko poliçeleriniz hazırlanırken hangi maddelerin yer aldığına ve kaskonun sizleri nelerden koruduğuna dikkat etmeniz gereklidir. Kaskonun isteğe bağlı yapılan bir sigorta olması sayesinde sigorta poliçesinin esnekliği artar. İstekleriniz doğrultusunda, ikame araç hizmeti veya Doğa Sigorta yol yardımı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Doğa Sigorta ile Dünyanın Neresinde Olursanız Olun Sağlığınızdan Ödün Vermeyin

Doğa trafik sigortası haricinde sizlere sağlık sigortası hizmeti de sunar. Bu sağlık sigortası hizmetleri arasında tamamlayıcı sağlık sigortası ve seyahat sağlık sigortası poliçesi sizler için sunulur. Doğa Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, Türkiye sınırları içerisinde alacağınız sağlık hizmetlerinde geçerli bir poliçe türüdür. Tamamlayıcı sağlık sigortası SGK ile anlaşmalı olan kurum ve kuruluşlarda ortaya çıkan fark ücretlerinden sizi kurtarır. Doğa tamamlayıcı sağlık sigortası ile yatarak tedavi ve ayaktan tedavi gibi pek çok alanda uygulanan işlemler sizlerin yerine karşılanır. Seyahat sağlık sigortası ise sizleri yurt dışı seyahatleri sırasında güvence altına alan bir sigorta türüdür. Seyahatiniz sırasında karşılaşabileceğiniz her türlü kaza, hastalık ve sakatlanma gibi durumlarda poliçenizin geçerlilik süresi boyunca ücretler konusunda endişelenmeden tedavi olabilirsiniz. Seyahat sağlık sigortalarında bazı temel planlar sunulduğu gibi, Covid19 gibi salgın hastalıkları kapsayan poliçeler de bulunur. Sigortayeri aracılığı ile size en uygun Doğa Sigorta seyahat sağlık poliçesini seçerken bu ve bunun gibi maddeleri göz önünde bulundurmanız önem taşır.

Doğa Sigorta ile Doğal Afetlere Karşı Korunun

Doğa Sigorta, doğal afetler konusunda da sunduğu hizmetler ile sizlere destek olur. En ön plana çıkan hizmetlerinden birisi de zorunlu deprem sigortasıdır. Doğa Sigorta DASK ile deprem, yangın ve sel gibi her türlü doğal afet sonucunda meydana gelebilecek olan bina hasarlarınız teminat altına alınır. Ayrıca DASK haricinde bina içinde yer alan eşyalarınızın maddi kaybı ve bedeni zarar gibi konularda konut sigortası seçenekleri de sizler için sunulur. Eğer siz de sigorta konusunda güvenilir bir hizmet almak isterseniz, hemen Sigortayeri avantajlarından faydalanarak size en uygun Doğa Sigorta poliçelerine yönelik özel teklifler alabilirsiniz. Ayrıca, satın almış olduğunuz Doğa Sigorta poliçe sorgulama işlemlerinizi de e-devlet üzerinden kontrol edebilirsiniz.