Aveon Global Sigorta

Günümüzde, sosyal ağlar ile gerçekleştiren yardımlar artan dünya nüfusunun ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanıyor. Bu nedenle, toplumların bireysel ihtiyaçlarını karşılamak adına özel sigortalar her geçen gün önemini artırıyor. Lüksten çok ihtiyaca dönüşen yerinde hizmet sayesinde bireyler oluşan risklere karşı özel sigortalar aracılığıyla teminat sağlamış oluyor. Her bütçeye uygun ve güvenilir alt yapısı ile Aveon Sigorta oluşabilecek risklerin öncesinde ve sonrasında analiz yaparak size güvence veriyor. Özel Sigorta kuruluşu olarak kurumsal yapısını Aveon Global Sigorta A.Ş. ile kanıtlamış firma hizmet ağını tüm dünyada sürdürmeye devam ediyor.

Aveon Global Sigorta ile Kendinizi Güvenli Ellere Bırakın!

Kaliteli hizmet imkanı sağlayan Aveon Global, sigortalayan olarak sigortalı kişiye risk analizlerini sözleşme kriterleri göz önünde bulundurarak gerçekleştirir. Doğal, ekonomik, siyasi ya da sosyal risklerin değerlendirmesini yaparak prim oranını sizin için belirler. Aveon Sigorta Türkiye olarak ilgili mevzuatlara uygun ve sözleşmede yazan maddeler göz önüne alarak bir doküman oluşturur. Eğer, Aveon kapsamında herhangi bir risk, rastgele ya da kaza yoluyla gerçekleşir is e o alanda yetkili ekspertiz raporu öncesinde Aveon Sigorta hasar ihbar aktive edilir. Poliçe numarası, sigorta ismi ya da hasar durumuyla bağlantılı bilgilerin bildirimini ifade eden detaylara Aveon Sigorta dosya sorgulama aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Hasarı kayıt altına geçiren Aveon sigorta hasar dosya sorgulaması izlenecek yol hakkında size bilgi verir.

Aveon Global Sigorta ile Aracınızı Güven Altına Alabilirsiniz!

Aveon Global sigorta, kaliteli hizmet programlarında mini ve genişletilmiş kasko imkanları alternatiflerine sahiptir. Aveon Global kasko, aracınızda meydana gelebilecek her türlü riski sizin için detaylandırarak poliçe içeriğini size sunar. Finansal anlamda aracınızı ve olası mali kayıplarınızı güvenceye alan Aveon Global kasko, aracınızda oluşabilecek beklenmedik hasarlara karşı ekstra masraflardan sizi korur. Ferdi kayıplar dahilinde aracınızın hasar görmesi, yanması, çalınması gibi durumlarda sigortalı olarak kayıplarınızı bertaraf etmek için devreye girer. Aveon Global kasko ile aracınızla güven içinde yolculuk yaparak kendinizi büyük maliyetlere karşı koruyabilirsiniz.

 Tehlikelere Karşı Can Simidinizi Aveon Global Sigorta ile Belirleyebilirsiniz

Ülkemiz doğal afetlerden etkilenme ölçütünde üst sıralarda yerini alır. Doğal Afet Sigorta Kurumu (DASK) barınma hakkının baki kalması adına ülkemizde yapılmasını zorunlu kılmıştır. Sıcak yuvanızın korunmasını sağlayan Aveon Sigorta DASK sigortası deprem, depreme bağlı tsunami, yangın, patlama ve yer kayması gibi risklere karşı evinizi ve sevdiklerinizi güvenceye alır. Ayrıca, ister ev sahibi olun ister kiracı olun beklenmedik hasarlara ya da kazalara karşı Aveon Sigorta konut sigortası, yaşam alanınıza ve ailenizin başına gelebilecek maddi hasarlara set çeker. Tehlike her yerden gelebilir. Hayata daha umutla bakabilmek için Aveon Sigorta kaskonun size sunduğu fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Öncelikle aracınızın başına gelebilecek çalınma, yanma, devrilme, zarar verilmesi ya da kaza durumu gibi oluşabilecek her türlü sorunların arkasında Aveon Global Sigorta hızlı hizmetiyle dimdik durur. Sigorta şirketi ilgili mevzuatları güncel olarak revize ederek müşterilerini yakından takip eder.

Türkiye'nin önder sigorta şirketleri ile işbirliği yapan Sigortayeri, en iyi hizmeti en uygun fiyata alabilmeniz için Aveon Global Sigorta ile de anlaşmalıdır. Sigortayeri'nin size sunduğu teklifler arasında yer alan Aveon Global Sigorta Türkiye'de başvurunuzla beraber prim ödemesini yaptığınız ilk an imkanlar size sunulur. Aveon Sigorta ile kendinizi özel hissedebilir, en iyi teklifleri sunan Sigortayeri'nin size özel teklifleri ile tanışabilirsiniz.