Türkiye'nin ilk sigorta şirketi olan Generali Sigorta aracılığıyla trafikte güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. 200 yıllık sektör tecrübesi ile ihtiyacınız olan sigorta paketlerinden faydalanabilir, kendinizi ve tüm sevdiklerinizi güvence altına alabilirsiniz. Sigortayeri aracılığıyla Türkiye'nin ilk sigorta şirketinin imkanlarına ulaşabilir, ihtiyaçlarınıza yönelik doğru rehberliği alabilirsiniz.

Generali Sigorta Paketleri

Generali farklı sigorta paketleri ile karşınıza çıkar. Kaskonun yanı tamamlayıcı sağlık poliçesinden DASK’a, seyahat sağlık poliçesinden konut sigortasına kadar kendinizi güvence altına almak istediğiniz tüm teminatlar için yanınızda olur.

DASK, depreme karşı evinizi güvence altına alabileceğiniz zorunlu bir poliçedir. Deprem ve olası doğal afetlere karşı yaptırmak zorunda olduğunuz DASK’ın yanı sıra evinizi yangın, hırsızlık gibi durumlara karşı korumak istediğinizde konut sigortasından faydalanabilirsiniz. Esnek yapısı ile 'Gold' ve 'Ekonomik' paket alternatifleri ile size farklı teminat seçme özgürlüğü sunan firma, tüm ihtiyaçlarınızı bütçeniz doğrultusunda karşılamanızı sağlar. 

Sağlık konusunda da kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına almanızı sağlayan firma, SGK anlaşmalı hastanelerde geçerli olan tamamlayıcı sağlık sigortası ile yanınızdadır. Bu bireysel sağlık poliçesi SGK limitlerini aşan tedavilerinizin poliçe kapsamında karşılanmasını sağlar.

Generali Sigorta Kasko Avantajları

Generali modüler kasko sigortası ile esnek teminat paketlerini sizler için özel olarak hazırlar. Her araç sahibinin ihtiyaçlarına özel hazırlanan ‘Benim Kaskom’ paketlerinde siz de kendiniz için doğru poliçeyi değerlendirebilirsiniz. Sigortayeri aracılığı ile Generali kasko teklifi alabilir; aracınızın modeline, yaşına uygun teklifleri inceleyebilirsiniz.

İhtiyaç duyduğunuz hizmetleri poliçenize dahil ederek, paketinizi özelleştirebilirsiniz. Generali kasko anlaşmalı servisler kapsamında ikame araçtan, bedel kaybı teminine kadar birçok olanaktan faydalanabilirsiniz.

Sigorta şirketi, yolda ve doğal afetler nedeniyle yaşayabileceğiniz her türlü soruna karşı size teknik ve yetkili servis hizmeti sunar. Yolculuk esnasında yaşayabileceğiniz olası problemlerin yanı sıra; yangın, doğal afet ve aracınızın uğradığı birçok hasarı kasko paketiniz kapsamında telafi edebilirsiniz.

Generali Sigorta kasko ek teminatları arasında lastik değişimi, çekici hizmeti, anahtar temini, çilingir, doğal afetlerden doğan hasarların karşılanması gibi farklı hizmetler sunulur. Araç arıza / kaza durumunda aracınızın servisten çıkma süresi, oluşan hasarın büyüklüğüne göre değişiklik gösterir. Firma, bu süreçte de ek teminat paketleri ile mağdur olmanızı engelleyerek ikame aracınızı temin eder. Aracınız servisteyken ulaşım sıkıntısı çekmeden yolunuza devam edebilirsiniz. Sigortayeri uzmanlarından firmanın avantajlı paketleri hakkında bilgi edinebilir; Generali Sigorta kasko teklifi alarak aracınızı güvence altına alabilirsiniz. 

Generali Poliçelerini Sigortayeri Fırsatları ile Keşfedin

Köklü firma, geniş kapsamlı hizmet seçeneklerine, hızlı çözüm olanaklarına, tecrübeli teknik servis elemanlarına sahiptir. Hemen hemen her ilde anlaşmalı yetkili servis noktalarından yardım alabilirsiniz.

İhtiyaç duyduğunuz anda ve yerde size en yakın araç yardımını bulabilirsiniz. Türkiye'nin dört bir yanında yol yardımı ve diğer kasko hizmetlerine 7/24 ulaşabilirsiniz. Generali yetkili servis noktalarıyla şehirler arası yollarda ve şehir içinde ihtiyaç duyduğunuz her an yardım isteyebilirsiniz.

Müşterilerinin olumlu Generali kasko yorumlarını inceleyebilir ve 2 asırlık köklü firmanın tüm olanaklarından faydalanabilirsiniz. Türkiye’nin en güvenilir sigorta şirketlerini bir araya getiren Sigortayeri’nde firmanın avantajları paketleri için teklif alabilir, ihtiyacınız olan tüm güvencelerden hızlı bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Generali Sigorta Sık Sorulan Sorular

Generali Hangi Ülkeye Ait?

İtalya'ya ait bir şirketler grubu üyesidir. Asya ve Latin Amerika'da da çok sayıda şubesi vardır.

Generali Kime Ait?

6 Şubat 1989'da ASSICURAZIONI GENERALI S.p.A. adıyla kurulmuş olan şirket, İtalya menşeilidir. Türkiye'deki varlığı Osmanlı İmparatorluğuna kadar uzanır. İstanbul'da 1984'te şubeye dönüşmüştür. 

Generali Ne Zaman Kuruldu?

1831 yılında Avusturyalı tüccarlar tarafından kurulmuştur. Önce acentelik sonra da şube halini almıştır. Avrupa, Asya ve Amerika'da farklı şubeleriyle büyüyen bir sigorta şirketi haline gelmiştir. Şirket, şu anda Avrupa'nın üçüncü en büyük sigorta şirketi unvanına sahiptir.