Mapfre Sigorta

Mapfre Sigorta İspanya kökenli bir sigorta şirketidir. Başta Amerika ve Avrupa kıtalarında faaliyet gösteren şirket Türkiye'de de hizmetlerini sunmaktadır. Dünya çapında milyonlarca insana hizmet veren sigorta şirketi geniş bir ürün portföyüne sahiptir. Tüm sigorta branşlarında hizmet veren Mapfre, müşterilerinin hizmet ihtiyaçlarının karşılanması ve mal varlıklarının korunması adına her geçen gün kendini geliştirmektedir. Mapfre Sigorta'nın kasko, tamamlayıcı sağlık sigortası, özel sağlık sigortası, trafik sigortası başta olmak üzere ihtiyacınız olan her sigorta çeşidine Sigortayeri'nden ulaşabilirsiniz. Kolay adımlar ve en uygun fiyat garantisi ile geleceğinizi güvence altına alabilirsiniz.

Mapfre Özel Sağlık Sigortaları Neleri Kapsar?

Mapfre Sigorta sağlık konusunda farklı sigorta poliçeleri ile geniş bir yelpaze sunar. Kişisel ihtiyaçlarınıza en uygun olanı kolaylıkla seçmenizi sağlar.  

•           3S Sağlık Sistemi

•           Fark Yok Sigortası

•           Acil Vakalar Sigortası

•           Tehlikeli Hastalıklar Sigortası

3S Sağlık Sistemi adı altında hizmete sunulan sağlık sigortası sayesinde ani rahatsızlıklarda, büyük veya küçük çaplı rahatsızlıkların tedavisi karşılanmaktadır. Poliçe ve limitler kapsamında karşılanan giderler kişileri büyük masraflardan kurtarmaktadır. Özel sağlık sigortası kapsamında yatarak ve ayakta tedavi teminatları bulunmaktadır. Dilerseniz poliçeye ek olarak fizik tedavi, doğum, Check-Up , yurt dışı hizmeti gibi ihtiyaçlar da ekleyebilirsiniz.

Mapfre Sigorta'nın Acil Vakalar Sigortası, Dünya Sağlık Örgütünce tanımlanan “Acil Durum”ları içeren halleri teminat kapsamına almaktadır.

Mapfre Sigorta'nın Tehlikeli Hastalıklar Sigortası ise, böbrek yetmezliği, kanser gibi hastalıklarla gelen olumsuzluklarda, finansal durumunuzu teminat altına almaktadır. 

Mapfre tamamlayıcı sağlık sigortası ise şirketin bünyesinde yer alan Fark Yok Tamamlayıcı Sağlık Sigortası adı altında başlatılmıştır. SGK kapsamında yer alan çalışanlar ve aileleri için özel kurumlarda da avantaj sağlayan sigorta alınacak hizmetin kalitesini yükseltmeyi hedefler. Mapfre Sigorta şirketinin anlaşmalı olduğu sağlık kurumlarında tedavi olmayı tercih ettiğiniz zaman ekstra ücret ödemenize gerek kalmaz. Aynı zamanda anlaşmalı sağlık kurumlarından doktor seçebilir ve teminatlar dahilinde tedavi sürecinize başlayabilirsiniz. Mapfre tamamlayıcı sağlık sigortası tedavinin veya muayenenin SGK ile karşılanan tutarından geriye kalanı bölümünü özel şartlar dahilinde karşılar. Sigortanın sunmuş olduğu teminatları ayakta ve yatarak tedavi olarak iki başlık altında değerlendirebilirsiniz. Doktor muayene, tanı amaçlı incelemeler, ileri tanı amaçlı incelemeler, seanslı ayakta tedavi işlemleri ayakta tedavi teminatı içindedir. Yatarak tedavi teminatı içerisinde dahili ve cerrahi yatış teminatı, küçük müdahale teminatı ve ambulans hizmetleri yer almaktadır. Ek olarak diyetisyen, diş ve doğum hizmetleri de olabilmekte ve bunlar poliçeye ek olarak belirtilebilmektedir. 60 yaşın üzerini geçmeyen ve SGK'ya bağlı kişiler bu sigortadan yararlanabilmektedir. Sigortayeri’nde yer alan özel sağlık sigortası teklif al formunu doldurarak size en uygun poliçeye ulaşabilirsiniz. Sigortayeri avantajları ile tamamlayacağınız Mapfre sigorta sorgulamanızı e-devlet üzerinden inceleyebilirsiniz. 

Mapfre Trafik Sigortası Nedir, Neleri Kapsar?

Trafik sigortası zorunlu bir sigortadır ve her araç sahibinin yaptırması gerekmektedir. Aksi halde trafikte bir kaza olması veya çevirmeye yakalanılması durumunda ceza kesilmektedir. Mapfre trafik sigortası, poliçe kapsamında bulunan aracınızla herhangi bir kaza yapmanız durumunda karşı tarafın aracında veya bedeninde bir hasar var ise bu hasarları karşılar. Mapfre trafik sigortası poliçesinin teminatları içerisinde şunlar yer alır:

•           Zarar gören araçtaki maddi hasarları karşılar.

•           Mağdur tarafın bedenen yaşadığı sıkıntıların giderilmesi için gereken tedavi masraflarını karşılar.

•           Şayet mağdur tarafta sürekli sakatlık durumu yaşanır ise ilerleyen süreçte yaşayacağı ekonomik sıkıntıları giderir.

•           Vefat durumunda vefat eden kişiye ekonomik olarak bağlı kişilerin ihtiyaçlarını giderir.

Mapfre Sigorta trafik sigortası içerisinde hasarsızlık indirimi de bulunmaktadır. Poliçe süresi kapsamında aracınızı hasarsız kullanmanız durumunda bir sonraki poliçe döneminde belli bir indirim uygulanır. Bu tutar ve Mapfre Sigorta poliçe süresi sigortanız kapsamında değişmektedir.

Mapfre Kasko Nedir?

Mapfre kasko aracınızın, araç içerisindeki özel eşyalarınızın, araç içerisindeki yolcuların maddi zararlarını karşılamaya yönelik hazırlanmıştır. Mapfre kasko içerisinde yer alan genişletilmiş kasko sigortası üçüncü şahıslara vereceğiniz maddi zararlar söz konusu olduğunda trafik sigortası poliçesini aşan durumlarda da devreye girer. Genişletilmiş kasko sigortası kapsamında başlıca şunlar yer alır:

•           Aracın çarpışması

•           Kazalar ve zararlar

•           Aracın yanması

•           Aracın veya araç parçalarının çalınması

•           Çektirilen araçlara gelen zararlar

Oldukça geniş bir kapsamı bulunan Mapfre genişletilmiş kasko ile Mapfre Sigorta anlaşmalı servis hizmetlerinden etkin bir biçimde faydalanabilirsiniz. Mapfre Sigorta'dan en uygun teklifi almak için Sigortayeri en doğru adres! Mapfre Sigorta'dan kendinize uygun en doğru poliçeyi Sigortayeri avantajları ile zahmetsizce alabilirsiniz.