Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon Sigorta ürün gamında; konut, trafik, seyahat sağlık, ferdi kaza, kasko, zorunlu deprem (DASK), işyeri-yangın ve tamamlayıcı sağlık sigortaları bulunur. Nippon Sigorta, Harel Grup'un desteğini alarak sigortacılık faaliyetlerinde bulunan bir şirkettir. Yeni nesil sigortacılık olarak bilinen online sigortacılık hizmetleriyle Sigortayeri.com üzerinden Türk Nippon Sigorta AŞ.'nin her sigorta türüne ait teklifleri hızlıca görüntüleyebilir, kişiselleştirilebilen teminat seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Türk Nippon Sigorta Ürünleri Nelerdir?

Türk Nippon Sigorta çok çeşitli ürün gamı ve çözüm odaklı hizmetiyle hızlı bir şekilde müşterilerinin isteklerini karşılamayı hedefler. Konuttan tamamlayıcı sağlığa, yabancı sağlık sigortasından mühendislik sigortalarına kadar geniş ürün yelpazesi ile sektörünün liderleri konumundadır.

Konut poliçesi teminat kapsamında; yangın, yer kayması, ferdi kaza, kira kaybı, dahili dekorasyon vb. hizmetleri mevcuttur. Sigortacılık hizmetlerinde küçük ve sıradan olan günlük riskleri karşılayabilmek esas olandır. Konut sigortasına ek, makine kırılması, cam masa ve aynalar dahil olmak üzere cam kırılması gibi günlük hayatta daha fazla görülebilecek riskler koruma altına alınır. Türk Nippon Sigorta zorunlu deprem sigortası ile deprem sonrası bireyler için kısmi veya hasarlı binaların zararını en hızlı şekilde çözüme kavuşturma amacını taşır.

Sigortayeri avantajları ile Türk Nippon Sigorta'dan satın alabileceğiniz ürünlerden biri de geniş kasko, dar kasko ve gülümseten kasko olarak 3 farklı paket halinde sunulan Türk Nippon kasko hizmetidir. Geniş kasko poliçesi teminat kapsamında; çarpma, devrilme, yanma, hırsızlık, kemirgen bir hayvan tarafından zarar görme teminatları mevcuttur. Mavi kasko hizmeti içinde; tam hasarlı aracın korunması teminatı mevcuttur. Bir aracın çalınmış ve süresi içinde bulunamamış olması veya KDV hariç onarım masraflarının aracın rizikosunun gerçekleştiği tarihte eksper raporunda %60 oranında aşıldığı durumda araç tam hasarlı sayılır. Türk Nippon Sigorta gülümseten kasko hizmeti içinde de hem kapsamlı hem de ekonomik birçok teminat seçeneği mevcuttur. TNS VIP servislerinde geçerli olan bu kasko hasarsızlığın korunmasını sağlarken 1 yıllık onarım, vale hizmeti ve orijinal parça garantisi hizmeti de sunar. TNS VIP servislerinin hepsinde geçerlidir. Türkiye sınırları içinde geçerli olan Türk Nippon kapsamlı trafik sigortası, zorunlu trafik sigortasının gerektirdiği teminatlara ek olarak motorlu aracın birinin ölümüne, yaralanmasına veya bir şeye zarar vermesi halindeki hukuki sorumluluğu üstlenir.

Türk Nippon Sigorta seyahat sağlık sigortası içerisinde yurt dışı seyahatlerinde karşılaşılabilecek yaralanma ve hastalık sebebiyle tedavi, gecikmeli bagaj, bagajın bulunması ve sigortalıya ulaştırılması vb. şeklinde hizmetler vardır. Türk Nippon poliçe sorgulama işlemlerini e-devlet sayfanız üzerinden güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Nippon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hizmetleri

Türk Nippon tamamlayıcı sağlık sigortası fark ödemeden anlaşmalı hastanelerdeki sağlık hizmeti teminatını kapsar. Türk Nippon Sigorta teminatı kapsamında ayakta tedavi ve yatarak tedavi gibi iki ayrı hizmet grubunu kapsayan sağlık sigortası aile indirimi avantajı da sağlar. Yatarak tedavi kapsamında; cerrahi ve dahili yatışlar, kemoterapi, diyaliz, radyoterapi gibi hizmetler vardır. Standart tek kişilik oda, refakatçi ve yemek sunulan hizmetlerdendir. Ayakta tedavi kapsamında ise doktor muayene, fizik tedavi, görüntüleme ve laboratuvar hizmetleri dahildir. Bu hizmetlerin kullanılabilmesi için; sigortalının SGK anlaşmalı bir hastaneye gitmesi, işlemi gerçekleştiren doktorun SGK ile anlaşmalı olması, tedavi görülecek branşın Türk Nippon Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası poliçesi anlaşmasının olması gereklidir. Türk Nippon Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası SGK ile anlaşması olan özel hastanelerde geçerlidir. Bu poliçe kapsamında yıllık bir defaya mahsus olmak üzere diş hekimi muayene, diş röntgen filmi hizmetleri mevcuttur. Ayrıca ilk seansların ücretsiz sonrakilerin de %30 indirimli olduğu diyetisyen ve psikolojik danışmanlık hizmetleri de kapsam dahilindedir.

 

Türk Nippon Yabancı Sağlık Sigortası Nedir?

Türk Nippon yabancı sağlık sigortası hizmetleri içinde yabancılara ve kısa dönem ikamet izni almak isteyenlere yönelik ürünlerde mevcuttur. Türk Nippon yabancı sağlık sigortası sağlığım sizde kapsamında yatarak tedavi ve ayakta tedavi olmak üzere ambulans, muayene, ilaç vb. gibi hizmetler teminat altındadır. Türk Nippon Sigorta yatarak tedavi teminatları içerisinde; ameliyat, anestezi, ilaç gibi hastane hizmetleri, oda-yatak-yemek masrafları, kemoterapi-radyoterapi-diyaliz ve ambulans hizmeti bulunmaktadır. Anlaşmalı sağlık kurumlarında yatarak tedavi giderleri limitsizdir. Ayakta tedavi teminatları içerisinde ise; muayene, fizik tedavi, laboratuvar ve küçük müdahaleler şeklindedir. Ayrıntılar ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak için Sigortayeri.com üzerinden yabancı sağlık sigortası teklif al sayfasını kullanarak merak ettiğiniz her şeye ulaşabilirsiniz. Türk Nippon Sigorta'dan kendinize uygun en doğru poliçeyi çok kısa bir zamanda Sigortayeri avantajları ve uygun fiyat garantisi ile seçebilirsiniz.