Sigortayeri

7/24 Destek Hattı 0850 724 1050
Anadolu Sigorta
  • En uygun Anadolu Sigorta ürünlerini Sigortayeri’yle bulun.

    Bilgilerinizi doldurun, size özel Anadolu Sigorta tekliflerini görün, dilediğiniz ödeme seçeneğiyle en doğru sigortayı hemen satın alın.

    En uygun Anadolu Sigorta ürünlerini Sigortayeri’yle bulun. En uygun Anadolu Sigorta ürünlerini Sigortayeri’yle bulun.

Hakkında

Türkiye’nin ilk ulusal sigorta şirketi olan Anadolu Sigorta, 1925 yılında İş Bankası öncülüğünde kurulmuştur. Türkiye genelinde İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Trabzon, Lefkoşa, Samsun, Bursa’da bölge müdürlükleri bulunmaktadır.

Anadolu Sigorta’nın Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortacılığı’nda hizmet vermek üzere 1990 yılında kurulan şirketi Anadolu Hayat ve Emeklilik, Türkiye’nin ilk hayat sigortacılığı şirketidir. Bu özelliğiyle Anadolu Hayat ve Emeklilik, bireysel emeklilik sistemin fon büyüklüğünde sektör lideridir.

Anadolu Sigorta Sigortayeri’yle kasko, trafik sigortası, sağlık sigortaları, işyeri sigortaları, konut sigortaları, ferdi kaza ve seyahat sigortaları ürünlerinde iş birliği yapmaktadır.

Hasar durumunda ihbarlarınızı; Anadolu Hizmet ve Hasar İşlemleri Hattı’ndan 7 gün 24 saat telefonla, oto hasar müdürlüğü, tüm bölge müdürlükleri, ihbar almaya yetkili acentelerinden, anlaşmalı oto servislerden telefon, mektup, faks, internet, e-mail ve telgraf yoluyla yapabilirsiniz.

Ayrıca Anadolu Sigorta hasar dosyanızı açmak için Sigortayeri Müşteri Hizmetlerinden de yardım alabilir, hasar dosya sorgulamanızı 7/24 yapabilirsiniz.

Anadolu Sigorta müşterileri, ihtiyaçlarına en uygun poliçeyi, doğru teminatlarla ve en iyi fiyata Sigortayeri’nden alır. Anadolu Sigorta kasko fiyatlarına, Anadolu Sigorta kasko hesaplama sayfamızdaki formu eksiksiz doldurarak ulaşabilirsiniz.

Sigortayeri Blog

Sigortayeri Blog

Sigorta sektörüyle ilgili güncel bilgileri, Sigortayeri'nin söylemek istediklerini Sigortayeri Blog'da anlatıyoruz.

Tıklayın, özel müşteri temsilcinize ulaşın.

0850 724 10 50