Sigortayeri

7/24 Destek Hattı 0850 724 1050
Groupama Sigorta
  • En uygun Groupama Sigorta ürünlerine Sigortayeri’nden ulaşın.

    Bilgilerinizi doldurun, size özel Groupama Sigorta tekliflerini görün, dilediğiniz ödeme seçeneğiyle en doğru sigortayı hemen satın alın.

    En uygun Groupama Sigorta ürünlerine Sigortayeri’nden ulaşın. En uygun Groupama Sigorta ürünlerine Sigortayeri’nden ulaşın.

Hakkında

Groupama Sigorta, 1959 yılında T.C. Ziraat Bankası önderliğinde Başak Sigorta ünvanı ile kurulmuştur. T.C. Ziraat Bankası'nın % 56.67'lik Başak Sigorta hissesi, 2006 yılında Avrupa'nın güçlü sigorta şirketlerinden Groupama tarafından satın alınmış ve satın alınma sonrası Başak Groupama Sigorta ismiyle faaliyetlerine devam etmiştir. 2008 yılında özelleştirme sonrası grup bünyesine katılan Türkiye'nin köklü sigorta şirketlerinden Güven Sigorta ile birleşmesini tamamlanmış ve 2009 tarihinden itibaren şirket, Groupama Sigorta ünvanını almıştır.

Groupama Sigorta, bireysel emeklilik ve hayat sigortacılık faaliyetlerini Groupama Emeklilik ve Hayat A.Ş şirketiyle göstermektedir. Groupama Emeklilik, 1997 yılında Başak Emeklilik adıyla T.C Ziraat Bankası ve Başak Sigorta ortaklığıyla kurulmuştur. 2006 yılında Groupama’nın Ziraat Bankası hisselerini satın almasıyla ünvanı 2009 yılında Groupama Emeklilik olarak değişmiştir.

Groupama Sigorta dağıtım kanallarında; 2.073 adet acente, 1687 Tarım Kredi Kooperatifi, 113 Anadolubank Şubesi, 19 İller Bankası Şubesi, 1 Aktif Bank Şubesi ve 315 Finansbank Şubesi’yle banka acentelerinde hizmet vermektedir. Şirket, banka harici 3800 adet satış noktasıyla Türkiye’nin en geniş dağıtım kanalına sahip sigorta şirketi ünvanına sahiptir.

Sigortayeri, Groupama Sigorta’yla kasko, trafik sigortası, sağlık sigortası, konut ve zorunlu deprem sigortası ve ferdi kaza sigortası ürünlerinde iş birliği yapmaktadır. .

Groupama Sigorta hasar işlemlerinde Groupama Sigorta veya Sigortayeri Müşteri Hizmetleri’nden hasar ihbarınızı yapabilir, hasar dosya sorgulamanızı yine aynı kanallardan ve online olarak Groupama Sigorta’dan yapabilirsiniz.

En uygun Groupama Sigorta kasko fiyatlarına, Groupama kasko hesaplama sayfamızdaki formu eksiksiz doldurarak ulaşabilirsiniz.

Sigortayeri Blog

Sigortayeri Blog

Sigorta sektörüyle ilgili güncel bilgileri, Sigortayeri'nin söylemek istediklerini Sigortayeri Blog'da anlatıyoruz.

Tıklayın, özel müşteri temsilcinize ulaşın.

0850 724 10 50