Sigortayeri

7/24 Destek Hattı 0850 724 1050
Türk Nippon Sigorta
  • Türk Nippon Sigorta ürünleri en doğru ve en kapsamlı teminatlarla Sigortayeri’nden alın.

    Bilgilerinizi doldurun, size özel Türk Nippon Sigorta tekliflerini görün, dilediğiniz ödeme seçeneğiyle en doğru sigortayı hemen satın alın.

    Aksigorta ürünleri en doğru ve en kapsamlı teminatlarla Sigortayeri’nden alın. Aksigorta ürünleri en doğru ve en kapsamlı teminatlarla Sigortayeri’nden alın.

Türk Nippon Sigorta Hakkında

HAREL 1935 yılında kurulmuş, dünya genelinde yaklaşık 50 şirket ile faaliyet gösteren bir gruptur. Süreç içerisinde şirket satın almaları ve birleşmelerle büyümüştür. Endüstriyel riskler konusunda uzmanlık ve tecrübeye sahiptir.

Dünyadaki büyük reasürörler ile uzun süreli ilişkiler içerisindedir. 1935 yılından beri Lloyds’un İngiltere dışında teminat verme yetkisi tanıdığı ilk şirkettir.

Türk Nippon Sigorta, 2008 yılından bu yana dinamik ve profesyonel ekibi ile, 5 Bölge Müdürlüğü ve 3 Bölge Temsilciliğiyle sigortacılık faaliyetlerine devam etmektedir.

Türk Nippon Sigorta; Kasko, Konut, Trafik, DASK, Seyahat Sigortası haricinde hamileliğin her döneminde yaptırılabilen ‘’Hayata Merhaba Doğum Paketi’’,Sağlığım Sizde (Yabancı Sağlık Sigortası) ve 80 yaşa kadar mevcut hastalıklarınızı da teminat altına alan ‘’Sağlığınız Bizde TSS’’ poliçesi gibi sektörde fark yaratan ürünleriyle de müşterilerinin sigorta ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Türk Nippon Sigorta, kurulduğu tarihten bu yana koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibiyle müşterileri için değer yaratan yenilikçi bir sigorta şirketi olmaya devam etmektedir.

Hasar Merkezi

Hasar Merkezi

İhbarınızla başlayan hasar sürecinde gereken tüm işlemler için sizi yönlendiriyor, hasar sürecinizi takip ediyor ve 5 iş günü içinde ödemenizin yapılmasını sağlıyoruz.

Tıklayın, özel müşteri temsilcinize ulaşın.

0850 724 10 50