HDI Sigorta

HDI Sigorta AŞ.’nin geçmişi 1903’lü yıllara dayanır. İlk olarak Talanx Ag olarak kurulmuştur. 2006 yılında ise İhlas Sigorta’yı bünyesine katmış ve HDI Sigorta ünvanını almıştır. Oldukça güçlü bir network ağına sahiptir. Geniş ürün portföyü ile tamamlayıcı sağlık sigortasından HDI cep telefonu sigortası seçeneğine kadar oldukça geniş bir alana hitap eder. Kasko sigorta kapsamı araçları olası hasarlara karşı güvene alırken trafik sigortası sayesinde karşı tarafın hasarını da güvence altına alınır. Geniş sağlık sigortası kapsamına sahiptir. Bu kapsam tamamlayıcı sağlık sigortası ürünleri sayesinde daha geniş kitleler tarafından da kullanılabilen ürünlere dönüşür. Bunun yanı sıra elektronik aletlerin yüksek fiyatları, ürünleri çalınma, kırılma riskine karşı güvene alma gerekliliğini doğurmuştur. HDI Sigorta kullanıcı beklentilerine göre sunduğu kasko paketiyle kişiye özel çözümler sunar. HDI Sigorta teklif alma işlemini Sigortayeri.com üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilir, ihtiyacınız olan ürün tekliflerini alabilir, seçtiğiniz ürünün poliçe işlemlerini hızlı bir şekilde başlatabilirsiniz.

HDI Özel Sağlık Sigortaları Nelerdir?

HDI sağlık sigortası kapsamındanki ölüm ve sakatlık teminatlarını içeren lokman hekim acil sağlık, özel doğum, yabancılara özel sağlık ve seçimli teminat sigorta seçenekleriyle oldukça geniş bir ürün portföyüne sahiptir. Her bir ürün poliçe sahiplerine sağlık risklerini etkin yönetebilme avantajı sağlar. Yatarak ve ayakta tedavi seçeneği poliçe sahiplerine bütçe ve beklentilerine göre teminat seçebilme olanağı tanır. Sosyal Sigortalar Kurumu (SGK) gibi oldukça geniş bir kitleye hitap eden sağlık kurumlarıyla yapılan anlaşmalarla da alanı oldukça genişlemiştir. HDI tamamlayıcı sağlık sigortası ile poliçe sahiplerine anlaşması olan özel hastanelerde tanı ve tedaviden ameliyata kadar bir çok alanda sadece katılım payı ödeyerek tedavi imkanı sunar. HDI Sigorta anlaşmalı kurumlar poliçe sahiplerine uygun maliyetle tedavide kolaylık sağlar.

HDI Kasko Poliçesi

Araçlar; çalınma, çarpma, çarpılma, soyulma, doğal afet gibi birçok riskle karşı karşıyadır. Kasko, araçları bu tür risklere karşı güvence altına alır. Zorunlu olmayıp genellikle isteğe bağlı olarak yapılır. Poliçe kapsamı ise araç sahiplerinin bütçe ve beklentilerine göre dizayn edilebilecek esnekliğe sahiptir. HDI kasko, sunduğu farklı paketlerle araç sahiplerine özel poliçeler hazırlar. HDI Sigorta tarafından yapılan poliçeler 1 yıl sonunda yenilenir. Hasarsız geçirilen bir yıl ise hasarsızlık indirimi anlamına gelir ki yıllara göre %30 ila %60 oranında değişen indirimler söz konusudur. Araçları herhangi bir sebeple hasara uğrayan ya da çalınan araç sahipleri poliçelerinde yer alan anlaşma şartları kapsamında zararlarını tazmin ederler. Sigortayeri.com yenilenme vakti gelen poliçeleriniz için sunduğu hatırlatma özelliği ile sigortanızı zamanında yenileyerek indirim avantajından faydalanmanıza olanak tanır.

 

HDI Trafik Sigortası

HDI trafik sigortası, bir günde trafiğe çıkan araç sayısı düşünüldüğünde riski yönetmek için oldukça önemli bir sigorta türüdür. Trafik sigortası kaskodan farklı olarak karşı tarafın hasarını karşılamak üzere düzenlenir. Yasal bir zorunluluk olduğundan her araç sahibinin yaptırması gerekir. Zorunlu trafik sigortası olan araç herhangi bir kazaya karıştığında maddi hasar, sağlık giderleri, sakatlanma ve ölüm gibi sonuçlar kaza yapan tarafın sigortasından karşılanır. Bunun yanı sıra çekici ve kurtarma, bilgi ve organizasyon hizmeti de trafik sigortasının sunduğu hizmetlerdendir. Siz de trafik sigortanızı HDI Sigorta üzerinden yaptırmak isterseniz Sigortayeri.com ile vakit kaybetmeden iletişime geçebilir, avantajlı fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

HDI Telefon Sigortası ile Kesintisiz Mobil Deneyim

Dijital dünyanın hızla geliştiği günümüzde mobil cihazların insan hayatındaki önemi büyüktür. Fotoğraflardan yazışmalara kadar oldukça büyük bir verinin depolanmasını sağladığı gibi maliyet olarak da yüksek olması ürünlerin güven altına alınması seçeneğini ortaya çıkarmıştır. HDI telefon sigortası telefonları kırılma ve çalınma gibi durumlarda güvence altına alır. HDI Sigorta yaptıranlar; ekran kırılması, kaza sonucu hasar görme, yüksek voltaj sonucu hasar görme, sıvı teması, hatalı aksesuar kullanımı, hırsızlık, telefonun kullanılmaz hale gelmesi gibi durumlarda standart teminatlı cep sigortası güvencesinden faydalanırlar. Sizde cep telefonunuzu sigorta yaptırmak için Sigortayeri.com’da yer alan telefon kaskosu teklif al seçeneğini kullanabilir, cihazınızı vakit kaybetmeden HDI Sigorta ile güvence altına alabilirsiniz.