Telefon Kaskosu

Telefon kaskosu, garanti kapsamında olmayan kullanıcı kaynaklı arızalanmalarda veya hırsızlık, gasp sonucu telefonun çalınması durumunda devreye giren, cihazı ve cihaz kaynaklı maddi kaybınızı güvence altına alan bir sigorta hizmetidir. Tüm sigorta türlerinde olduğu gibi telefon kaskosu için de Sigortayeri.com'un hızlı teknolojik alt yapısını tercih edebilirsiniz. Branşlarında en iyi sigorta şirketleri ile çalışan Sigortayeri, telefon sigortasında da size en iyi fiyat garantisini, en kısa zamanda sunmaktadır.

Telefon Kaskosu Neleri Kapsar?

Telefon kaskosu günlük hayatta istenmeyen durum ve kazalar içerisinde cihazınızı güvence altına alan bir sigortadır. Kaza sebebiyle oluşan hasarlar ve kırılmalarda devreye girer. Cep telefonu kaskosu, aynı zamanda yüksek voltaj elektrik enerjisi ve kısa devre nedeniyle oluşan bütün arızalar sonucunda cihazı koruma altına alır. Bunlarla beraber, hatalı aksesuar kullanımı sonucu oluşan zararlar ve sıvı teması sonucunda meydana gelen bozulmalarla ilgili kullanıcı hatalarında da geçerlidir. Cihaz hasar alıp kullanılamaz durumda olduğunda sigorta şirketi tarafından, poliçede belirtilen oranda para iadesi gerçekleştirilir. Telefon sigortası 1 yıl süreyle geçerlidir.

Telefon Kaskosunun Avantajları Nelerdir?

Telefon kaskosu, telefonunuzu gönül rahatlığıyla kullanmanızı sağlamakla beraber, teknik destek ve ücretsiz lojistik hizmeti dahil birçok yan hizmeti de kapsar. Telefonunuzu ücretsiz tamir ettirmenin yanı sıra, size özel 7/24 aktif olan müşteri hizmetleri çözüm destek hattı ve ücretsiz lojistik ulaşımıyla cihazınız kapsamlı bir hizmet altına alınmış olur. Kullanıcı kaynaklı yaşanan ve garanti kapsamına dahil olmayan tüm hasarları karşılayan cep telefonu sigortası, cihazı gönül rahatlığıyla kullanmanızı sağlar. Ayrıca olası tamir durumlarında aktif müşteri hattıyla sınırsız bilgi sahibi olma avantajına sahip olabilirsiniz. Sigortayeri.com ile ek masraf olmadan sigorta işlemlerinizi gerçekleştirirsiniz. Her türlü sorunuz için Sigortayeri müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Neden Telefon Kaskosu Yaptırmalısınız?

Günümüzde bankacılık işlemleri ve fatura ödemeleri başta olmak üzere, günlük hayattaki birçok aktivite cep telefonları üzerinden gerçekleşir. Bir cep telefonunun kırılmaz ekran koruyucu veya koruma kılıfı takılı olması tam kapsamlı bir güvenlik tedbiri değildir. Bu koruma yöntemleri sıvı teması, düşme, kırılma ve yüksek voltaj gibi dış etkenlere karşı cihazı koruyamaz ve garanti sonlanır. Telefon sigortası ile bu sebeplerden dolayı oluşacak tüm hasarlar sonucunda telefon güvence altına alınır. Ani durumlarda telefonsuz kalmak işleri aksatabileceği gibi gündelik yaşamdaki iletişimimizi ve sosyal yaşantımızı doğrudan etkiler. Sigortayeri aracılığı ile alacağınız cep telefonu kaskosu, telefonunuzu tam kapsamlı koruma altına alır. Böylece cihaz, kapsamlı bir koruma altına alındığı için tüm dış etkenlere karşı korunur. Oldukça yüksek maliyetli ürünler olan cep telefonları garanti kapsamında değilse veya garanti kapsamı içerisinde yer almayan bir sebepten dolayı hasar görürse onarım bedeli yüksek fiyatlara çıkabilir. Böyle durumlarda cihaz, cep telefonu sigortası ile uygun, bütçe dostu bir maliyetle güvence altına alınır.

En Uygun Telefon Sigortası Fiyatları Sigortayeri'nde!

Kaza sonucu cihazın hasar görmesi, ekranının kırılması, yüksek voltaj ile hasar görmesi, sıvı teması, hatalı aksesuar kullanımı ve hırsızlık, gasp gibi durumlarda devreye giren telefon kaskosu oldukça önemlidir. Yüksek maliyetlere çıkabilecek onarım bedellerine ulaşabilecek durumlarda telefon kaskosu uygun maliyetli ideal bir çözümdür. Uygun maliyetlere yapılan cep telefonu sigortası ile cihazı kullanırken oluşabilecek hasar durumlarında kullanıcıları finansal açıdan güvence altına alır. Cep telefonu sigortası fiyatları, cep telefonunuzun marka, model ve yıl bilgisine göre değişim göstermektedir. Genel anlamda cep telefonunuzun o dönemki piyasa değerinin %10’una yakın bir tutar ile cihazınızı güvence altına alabilirsiniz. Sigortayeri.com aracılığıyla, farklı sigorta şirketlerinden bütçenize en uygun teklifi alabilir ve telefon kaskonuzu yapabilirsiniz.

Telefon Kaskonuzu Sigortayeri Avantajları ile Yaptırın

Telefon kaskosu, telefonunuzu tam koruma altına aldığı için oldukça önemlidir. Sigortayeri.com’da cihazınız hakkında tüm bilgileri yanıtladıktan sonra sadece 3 dakika içerisinde sizin için sunulan tekliflere ulaşabilirsiniz. Kolayca fiyat ve teminat karşılaştırması yapabilir ve bunun yanında en uygun fiyat garantili teklifi seçebilirsiniz. Farklı ödeme seçeneklerinin avantajları ile sigortanızı güvenli ve hızlı şekilde yaptırabilirsiniz. İhtiyacınız olan poliçeyi en doğru teminatlarla seçmenizi sağlayan Sigortayeri, size özel müşteri temsilcisi ile yanınızda!

Telefon Kaskosu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Telefon kaskosu, cep telefonları ya da diğer mobil iletişim cihazları için satın alınan bir sigorta türüdür. Cihazın çeşitli risklere karşı korunmasını sağlar. Genellikle su hasarı, ekran kırılması, hırsızlık, kaybolma veya arıza gibi durumlarla karşılaşıldığında maddi destek sunar. Sigorta şirketi, hasar gören veya kaybolan cihazın tamir masraflarını veya yenisiyle değiştirme maliyetini karşılar. Telefon kaskosu, kullanıcılara cihazlarının korunması ve beklenmedik durumlarla karşılaştıklarında mali yüklerden kaçınmaları için ek bir güvence sağlayarak onlara maddi destekte bulunur.

Telefon kaskosu, cep telefonu veya diğer mobil cihazların hasar, kayıp veya çalınma durumlarında maddi koruma sağlayan bir sigorta türüdür. Kullanıcıların mobil cihazlarının tamir, değiştirme veya tazminat taleplerini karşılar. Birçok farklı riski kapsayabilir, örneğin su hasarı, ekran kırılması, batarya sorunları, hırsızlık veya kaybolma gibi durumlar bunlardan bazıları. Kasko poliçesi, cep telefonu sahiplerini beklenmedik mali yüklerden korur ve cihazlarının tamir veya değiştirme masraflarını sigorta şirketi tarafından karşılanmasını sağlar. Ayrıca kullanıcılara güvence vererek, mobil cihazlarının korunmasına ve sorun yaşadıklarında kolaylıkla çözüm bulmalarına yardımcı olur.

Telefon kaskosu, kapsamında yer alan hırsızlık tazminatı, çalınan cep telefonlarını da kapsar. Hırsızlık tazminatı sayesinde, telefonunuzun çalınması durumunda zararınız karşılanır ve yeni bir telefon temin edebilirsiniz. Sigorta, cep telefonu sigortasında yer alan voltaj tazminatı ile cep telefonunun zarar görmesini tazmin eder. Telefon kaskosu aynı zamanda yedek telefon hizmeti sunar. Yani, hasarlı telefonunuz tamir edilirken veya değiştirilirken, sigorta şirketi size geçici olarak yedek bir telefon temin eder. Bu sayede iletişim kurma ve diğer telefon işlevlerini kesintisiz bir şekilde sürdürebilirsiniz.

Garanti kapsamında olmayan hasar ya da arızalar için tercih edilir. Öncelikle telefon bilgileri gerekir. Cihazınız ile ilgili marka, model, seri numarası gibi bilgilerini verdikten sonra sizin için sunulan teklifler karşınıza çıkar. Tüm bu bilgileri girmeniz sadece 3 dakikanızı alır. Daha sonrasında fiyat ve teminatları inceleyip, en cazip fiyat garantili seçeneği seçebilirsiniz. Hasar ve onarım durumu seçilen poliçeye göre değişebilir. Çeşitli ödeme seçeneklerini inceleyip telefon kaskosu poliçenizi güvenli ve kolay bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Telefon kaskosu, yıllık olarak düzenlenir ve 1 yıl süreyle geçerlidir. Kasko, telefonunuzda düşme ve çarpma sonucu oluşan hasarları ücretsiz karşılar. Gasp ya da hırsızlık gibi maddi kayıplı olaylarda telefon kaskosundan faydalanabilirsiniz. Eğer voltaj düşmesi gibi şarj kazaları nedeniyle telefonunuz bozulursa telefon sigortası kapsamında zararınızı karşılayabilirsiniz. Bir yıl sonra süresi dolduğunda telefonunuz korumasız kalmaması için yeni bir kasko yaptırabilirsiniz. Eğer Sigortayeri aracılığıyla telefon sigortanızı düzenli şekilde yenilerseniz size özel paket avantajlarından yararlanma şansından faydalanabilirsiniz.

Telefon Kaskosu Sigortası Hakkında Merak Edilenler

Telefon Kaskosu Sigortası Anlaşmalı Sigorta Şirketleri

Sigortayeri Müşteri Yorumları