Ray Sigorta

Ray Sigorta, günlük hayatta yaşanabilecek her türlü kaza durumunda poliçe sahiplerine uygun çözümler sağlayan sigorta şirketidir.1958 yılında Türkiye'de kurulan Ray Sigorta; kasko, ferdi kaza, tarım, seyahat, konut, trafik ve zorunlu deprem sigortası gibi ürünleri ile müşterilerine her alanda hizmet vermektedir. Sigortayeri, Ray Sigorta'nın bireysel ya da kurumsal poliçelerinden uygun fiyat garantisi ile yararlanmanızı sağlar.

Ray Sigorta Araç Hizmetleri

Ray kasko aracınızı; kaza geçirmesi, yanması, çalınması, yolda kalması veya anahtarının çalınması gibi pek çok durumda oluşabilecek zararlara karşı teminat altına almaktadır. Ray, tüm bu durumlar için özel hazırlanmış çözüm paketlerine sahiptir. Hızlı onarım merkezleri ile araç onarımlarını gerçekleştirirken, çekici ve yedek parça hizmetleri ile zor durumda kalmanızın önüne geçmektedir. Bu gibi durumlarda aracınızda kasko süresinin devam edip etmediğini e-devlet üzerinden Ray sigorta sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz.

Kasko dışındaki araç teminatı için gerekli olan bir diğer sistem Ray sigorta trafik sigortası poliçeleridir. Bu sigortanın kaskodan farkı, kaza durumunda diğer aracın zararlarının karşılanıyor olmasıdır. Zorunlu sigortalar arasında yer alan trafik sigortaları, trafikte her gün karşılaşılan riskler için teminat oluşturmaktadır. Bu risklerin meydana getirdiği maddi zararlara karşı kendinizi güvende hissetmek için Sigortayeri'nden Ray Sigorta teklif alma talebinde bulunabilir, size özel uygun poliçe fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Ray Sigorta Sağlık Hizmetleri

Ray, sağlık hizmetleri alanında pek çok farklı poliçe sistemi sağlamaktadır. Sağlığım Rayında Sigortası ile ihtiyacınız olan poliçelere kendi bütçeniz doğrultusunda ulaşabilirsiniz. Tercihe göre doğum, göz, diş sağlığı gibi farklı özellikleri poliçenize ekletebilirsiniz. Ray Sigorta sağlık hizmetleri arasında yer alan bir diğer sistem MediRay sağlık sigortasıdır. Bu sigorta ile Medical Park grubu hastaneleri ile anlaşma sağlanmaktadır. Acil sağlık sigortası ise Dünya Sağlık Örgütü tarafından acil durum kabul edilen, kaza ve hastalık durumlarında gerekli olan tedavi masraflarının karşılanmasını sağlar.

Ayrıca Ray Sigorta hizmetleri arasında, yabancı uyruklu kişilerin sağlık masraflarını karşılamak adına yabancılar için sağlık sigortasıda mevcuttur. Özel sağlık sigortaları içerisinde yer alan Ray tamamlayıcı sağlık sigortası, yaygın sağlık kuruluşu ağı ile ihtiyaç duyulan her an gerekli tüm desteği sağlamaktadır. İhtiyaca göre; ayakta ve yatarak tedavi hizmet seçenekleri, check-up, göz paketleri, sağlık kuruluşu alternatiflerinden tercih yapılarak poliçeler oluşturulabilir. Tamamlayıcı sağlık sigortası teklif almak istediğinizde Sigortayeri işlerinizi kolaylaştırır! Size özel fiyatlarla farklı poliçeler arasında değerlendirme yaparak poliçenizi zahmetsizce seçebilir; hastalık durumlarında konunun önemine ve hassasiyetine uygun çözümler sunan Ray Sigorta sisteminden yararlanabilirsiniz.

Ray Sigorta DASK ile Evinizi Güvenceye Alın

Ray, zorunlu deprem sigortası olan DASK ile de müşterilerini maddi ve manevi zararlara karşı teminat altına almaktadır. Ray sigorta DASK ile, depremin binada doğrudan neden olabileceği zararları karşılanmaktadır. Ayrıca deprem sonucunda oluşan; yer kaymaları, yangın, tsunami ve patlamaların neden olabileceği maddi zararlar da DASK poliçe kapsamındadır.

Bu hizmetlerin dışında Ray sigorta tarafından müşterilere sunulan Ferdi kaza sigortaları da yer almaktadır. Aura, Ferdiray ve Güvencedeyim poliçeleri ile ferdi kaza sigortası teminatları çeşitlendirilmiştir.

Ayrıca Ray sigorta seyahat sigortası ile poliçe sahiplerini seyahatleri esnasındaki kazalara ve hastalıklara karşı teminat altına alırken, konut sigortaları ile de hırsızlık gibi durumlara karşı evlerinizi güvence altına almaktadır. Her türlü doğal afet ve kaza durumlarında zor koşullarda kalmamak ve maddi, manevi güvende hissetmek için uygun sigortaların yaptırılmış olması gerekir. Bunun için Sigortayeri'nde uzman kadro tarafından hazırlanan teklifleri değerlendirebilirsiniz. Bu poliçeler, size satın alma süreçleri ile uğraşmanıza gerek kalmadan en doğru hizmeti sunmaktadır. En uygun ve hızlı sigorta çözümlerine Sigortayeri ile ulaşabilirsiniz. Kolayca teklif alarak size en uygun Ray Sigorta poliçesine avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.