Sigortayeri

7/24 Destek Hattı 0850 724 1050
HDI Sigorta

Hakkında

2006 yılında kurulan HDI Sigorta, Almanya’nın en büyük 3. Sigorta şirketi olan Talanx AG bünyesinde yer almaktadır. Şirket, başta yangın, nakliyat, oto kaza, oto dışı kaza (sorumluluk sigortaları), ferdi kaza, mühendislik ve tarım olmak üzere hayat dışı sigortacılık branşlarında faaliyet göstermektedir.

HDI Sigorta’nın şirket stratejisi bireysel sigortalara ağırlık vermektir. HDI Sigorta dağıtım kanallarında; bankasürans modeliyle Anadolubank, Aktif Bank, Finansbank, Türkiye Finans Kurumu ve Abank ile, 1137 HDI Sigorta acentesiyle iş birliği yapmaktadır. Şirket, İç Anadolu, Marmara, Ege, Güney Anadolu, Karadeniz, Akdeniz, Orta Anadolu, Samsun ve İstanbul Bölge Müdürlüğü ile hizmet vermektedir.

HDI, Türkiye’nin önde gelen spor kulüpleriyle iş birliği yaparak kulüp taraftarlarına özel HDI kasko ürünleri oluşturmuştur. Galatasaray Sigorta ve Bursaspor Sigorta markalarıyla bu alanda çeşitli ürünleri satışa sunulmuştur.

Teknolojik altyapısıyla hasar ihbarlarını online olarak yapabilir, Sigortayeri ve HDI Sigorta müşteri hizmetlerinden hasar dosya sorgulamasını yapabilirsiniz.

Hasar Merkezi

Hasar Merkezi

İhbarınızla başlayan hasar sürecinde gereken tüm işlemler için sizi yönlendiriyor, hasar sürecinizi takip ediyor ve 5 iş günü içinde ödemenizin yapılmasını sağlıyoruz.

Tıklayın, özel müşteri temsilcinize ulaşın.

0850 724 10 50