Sigortayeri

7/24 Destek Hattı 0850 724 1050
Ray Sigorta
  • En uygun Ray Sigorta ürünlerine Sigortayeri'nden ulaşın.

    Bilgilerinizi doldurun, size özel Ray Sigorta tekliflerini görün, dilediğiniz ödeme seçeneğiyle en doğru sigortayı hemen satın alın.

    En uygun Ray Sigorta ürünlerine Sigortayeri'nden ulaşın. En uygun Ray Sigorta ürünlerine Sigortayeri'nden ulaşın.

Hakkında

1958 yılında ulusal taşımacılık şirketlerinin (THY, Denizcilik işletmeleri, Devlet Demiryolları, PTT) girişimleri ile kurulmuş, 1992 yılında Doğan Holding tarafından özelleştirilmiştir. 2007 yılında şirketin %74,26 hissesini VIG’nin iştiraki TBIH Financial Services Group devralmıştır.

Ray Sigorta, 2013 yıl sonu itibari ile 7 Bölge Müdürlüğü,1 Bölge Temsilciliği, 1 Çağrı Merkezi’nde 242 çalışanı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Bölge Müdürlükleri sırayla; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa Adana, Antalya ve Lefkoşa’dadır.

Ray Sigorta, bankasürans, acenteler ve leasing ile birlikte çok kanallı yapısını tamamlamak adına doğrudan satış ile de hizmet vermektedir. Bankasürans dağıtım kanalında Alternatif Bank ile iş birliğini sürdürmektedir.

Ray Sigorta hasar hizmetlerinde müşterilerine 1361 anlaşmalı oto servisi, 2727 anlaşmalı sağlık kurumuyla hizmet vermektedir. Ray Sigorta hasar dosyanızı 444 4729 Müşteri Hizmetleri numarasından veya Sigortayeri Müşteri Hizmetleri’nden oluşturabilir, hasar dosya sorgulamanızı, hasar dosya numaranızla dilediğiniz zaman yapabilirsiniz.

Ray Sigorta müşterileri onlar için doğru sigortayı Sigortayeri’nden satın alır.

Sigortayeri Blog

Sigortayeri Blog

Sigorta sektörüyle ilgili güncel bilgileri, Sigortayeri'nin söylemek istediklerini Sigortayeri Blog'da anlatıyoruz.

Tıklayın, özel müşteri temsilcinize ulaşın.

0850 724 10 50