Sigortayeri

7/24 Destek Hattı 0850 724 1050
Zurich Sigorta
  • Zurich Sigorta müşterileri, onlar için en doğru sigortayı Sigortayeri’nden alır.

    Bilgilerinizi doldurun, size özel Zurich Sigorta tekliflerini görün, dilediğiniz ödeme seçeneğiyle en doğru sigortayı hemen satın alın.

    Zurich Sigorta müşterileri, onlar için en doğru sigortayı Sigortayeri’nden alır. Zurich Sigorta müşterileri, onlar için en doğru sigortayı Sigortayeri’nden alır.

Hakkında

Zurich Sigorta, 2008 yılından beri Türkiye’de faaliyetine başlamıştır. Zurich Sigorta, 70’den fazla ülkede, 55.000'den fazla çalışanı ile hayat dışı ve hayat sigortası ürün ve hizmetlerinden oluşan geniş bir yelpaze sunmaktadır. Zurich’in müşterileri arasında bireyler, küçük iş yerleri ile orta ve büyük ölçekli işletmeler, çok uluslu şirketler yer almaktadır. Grup 1872’de kurulmuş olup genel merkezi Zürih - İsviçre’de bulunmaktadır.

Zurich Sigorta Türkiye’de; yangın, nakliyat, kaza, sağlık, hukuksal koruma, mühendislik ve kredi sigortaları branşlarında hizmet vermektedir. Şirketin 9 bölge müdürlüğü; 465 acente, 56 broker ve 7 banka dağıtım kanalında hizmet etmektedir. Zurich Sigorta Bölge Müdürlükleri; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Lefkoşa, Adana ve Bursa’da bulunmaktadır.

Sigortayeri ve Zurich Sigorta; kasko sigortaları, konut ve trafik sigortaları ürünlerinde iş birliği yapmaktadır.

Zurich Sigorta hasar anında; 7 gün 24 saat Zurich Sigorta Konuşa Konuşa Sigortacılık Hattı’ndan veya Sigortayeri Müşteri Hizmetlerinden ihbarınızla hasar dosyanızı oluşturabilirsiniz. Zurich Sigorta hasar dosya sorgulamanız için yine aynı kanalları kullanabilirsiniz.

En uygun Zurich Sigorta kasko fiyatlarına, Zurich Sigorta kasko hesaplama sayfamızdaki formu eksiksiz doldurarak ulaşabilirsiniz.

Sigortayeri Blog

Sigortayeri Blog

Sigorta sektörüyle ilgili güncel bilgileri, Sigortayeri'nin söylemek istediklerini Sigortayeri Blog'da anlatıyoruz.

Tıklayın, özel müşteri temsilcinize ulaşın.

0850 724 10 50