Sigortayeri

7/24 Destek Hattı 0850 724 1050
Aksigorta
  • Aksigorta ürünleri en doğru ve en kapsamlı teminatlarla Sigortayeri’nden alın.

    Bilgilerinizi doldurun, size özel Aksigorta tekliflerini görün, dilediğiniz ödeme seçeneğiyle en doğru sigortayı hemen satın alın.

    Aksigorta ürünleri en doğru ve en kapsamlı teminatlarla Sigortayeri’nden alın. Aksigorta ürünleri en doğru ve en kapsamlı teminatlarla Sigortayeri’nden alın.

Aksigorta Hakkında

Aksigorta 1960 yılında kurulmuştur. 2011 yılında Belçika’nın en büyük sigorta şirketi olan Ageas’la ortaklık yaptıktan sonra Türkiye’nin en değerli markası araştırmasında 2013 yılında 67. sırada yer aldı.

2013 yılı itibariyle 13 Aksigorta bölge müdürlüğü, 2 temsilcilikle sektörde;

  • Türkiye’deki toplumsal sigorta bilincini mümkün olan her koldan geliştirmeye,
  • Sigortacılık ürün ve hizmetlerini toplumun tüm kesimlerine ulaştırmaya,
  • Kitlelerin sigorta şirketi olmaya,
  • Sigortacılığın büyüme ve gelişimine artan oranlarda katkıda bulunmaya odaklanmaktadır.

Aksigorta ilk poliçesini; kurulduktan 1 sene sonra 1961 yılında oluşturmuş, 1980 yılında banka sigortacılığını ülkemizde kazandırmış, 1998’te ilk online poliçeye imza atmıştır.

Emeklilik ve Hayat Sigortacılığında da faaliyette bulunan Aksigorta; 2007 yılında Ak Emeklilik ve Aviva birleşmesiyle AvivaSa Hayat ve Emeklilik adıyla bireysel emeklilik ve hayat sigortacılığı yapmaya devam etmektedir.

Sigortayeri Aksigorta’yla kasko, trafik sigortaları, konut ve zorunlu deprem sigortaları, sağlık sigortaları ve seyahat sağlık sigortaları ürünlerinde iş birliği yapmaktadır.

Teknolojik altyapısı sayesinde Aksigorta’da hasar dosya sorgulama ve hasar takibi işlemlerinizi online olarak yapabilir, hasar ihbarlarınızda Müşteri Hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

Hasar Merkezi

Hasar Merkezi

İhbarınızla başlayan hasar sürecinde gereken tüm işlemler için sizi yönlendiriyor, hasar sürecinizi takip ediyor ve 5 iş günü içinde ödemenizin yapılmasını sağlıyoruz.

Tıklayın, özel müşteri temsilcinize ulaşın.

0850 724 10 50