Sigortayeri

7/24 Destek Hattı 0850 724 1050
Fibaemeklilik Sigorta
  • Fiba Emeklilik ürünlerine Sigortayeri ile hızlı ve güvenilir şekilde ulaşabilirsiniz.

    Bilgilerinizi doldurun, size özel Fiba Emeklilik tekliflerini görün, dilediğiniz ödeme seçeneğiyle en doğru ürünleri hemen satın alın.

    Fibaemeklilik Sigorta ürünleri en doğru ve en kapsamlı teminatlarla Sigortayeri’nden alın. Fibaemeklilik Sigorta ürünleri en doğru ve en kapsamlı teminatlarla Sigortayeri’nden alın.

Fibaemeklilik Sigorta Hakkında

2012 yılında kurulan, sektörün genç ve dinamik oyuncuları arasında yer alan Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş., benimsediği çağdaş hayat sigortacılığı ilkeleri ve müşteri odaklı yapısı ile müşterilerine maksimum fayda sağlayan hizmetler sunuyor.

Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş., katılımcı bireyler ile bakmakla yükümlü oldukları ailelerinin bugün ve gelecekteki yaşam standartlarını koruyor. Şirket aynı zamanda, 75 milyon nüfusu ile hayat sigortacılığında önemli bir potansiyeli bulunan Türkiye'de, artan refaha paralel gerçekleşmesi beklenen, bireylerin bugünlerini ve geleceklerini güvence altına alma ihtiyaçlarını karşılamada önemli bir görev üstleniyor.

Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş., (katılımcıların bireysel tasarrufları ile) ekonomik kalkınmanın ve düşük tasarruf oranları ile mücadelenin ihtiyaç duyduğu "orta ve uzun vadeli fon yaratmada etkinlik sağlamaya" katkıda bulunuyor.

Hasar Merkezi

Hasar Merkezi

İhbarınızla başlayan hasar sürecinde gereken tüm işlemler için sizi yönlendiriyor, hasar sürecinizi takip ediyor ve 5 iş günü içinde ödemenizin yapılmasını sağlıyoruz.

Tıklayın, özel müşteri temsilcinize ulaşın.

0850 724 10 50